Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopie! Długo mi to zajęło, ale postanowiłem założyć konto w serwisie, który na prywatny użytek śledzę od wielu lat. Nie robię tego bez powodu, ponieważ wiem, że nie brakuje tutaj miłośników dobrego piwa. A tak się składa, że od mniej więcej roku tworzę na YouTube piwnego vloga. Tak, są w Polsce także inni vlogerzy piwni ;-) Od tej pory będę na mirko zamieszczał swoje materiały. Tu i tylko tu, bo po tagach zainteresowane osoby dotrą do tych treści. Jeśli ktoś uzna, że cokolwiek z moich wrzutek jest godne zrobienia większej kariery w Wykopalisku - niech decyduje o tym społeczność, a nie autor filmu. Na dzień dobry recenzja Julesa, czyli Cascadian Dark Ale z Browaru Wąsosz. Pijcie dużo dobrego piwa!

Jules z Wąsosza

#piwo #piwowarstwo #pijzwykopem #browarhipster
  • 20
@Birofile: Gdzieś już chyba na Ciebie wpadłem kiedyś. Coś mi nie pasowało w tym co(jak) mówisz, ale nie wiem co.
Jako że Browar Gdynia zajął się teraz warzeniem na yt, co mnie nie specjalnie interesuje, to postaram się patrzeć na to co wrzucasz.
Stwórz swój tag. Chociażby Birofile z haszem.

i staraj się nie mówić 'y'
@CegielniaPL: I właśnie dlatego chcę, żeby moja aktywność tutaj nie była "na chama". Kto będzie chciał mnie śledzić, będzie śledził, a kto nie - doda do czarnolisto. A zyskiem w moim przypadku będzie więcej odbiorców, którzy docenią moją pracę. Dotąd na vlogu nie zarobiłem złotówki i na ten moment nie widzę takiej potrzeby. Jestem pasjonatem, a vlog nie jest moim sposobem na życie.
@Birofile: dopiero na to trafiłem. Nie ma to jak kopiowanie swojego vloga tutaj. Ach ta wredna konkurencja nie daje wyświetleń YT. Przynajmniej masz swój tag. Mikroblog to nie ryjbuk ani ot taki blog. To jest insza inszość i jak tu wchodzisz i wrzucasz do tagu innego niż swój to chociaż się postaraj o ciekawe treści. Nie wyobrażam sobie żeby taki kopyr zaczął ładować tutaj każde video z piwem bo to wtedy