Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@WuDwaKa: Nawet nie focha, tylko zabolalo. Przykro mi sie bardzo zrobilo.

@maniek_: na szczescie nie gotuje wcale. Moze moj blad w tym, ze ja taka zona gotuje, piore, chcialam dziecka. A ona niebieski ptaszek, jedzenie smieciowe, dzieci nie chce bo by ja hamowaly w rozwoju. Faceci chyba maja slabosc do takich kwiatkow
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sojerr: o jego bylej. On doskonale wie, ze dla mnie to temat jak grzebanie pogrzebaczem w oku. I dlatego w-----a mnie mocno, ze wie a plecie o niej.
  • Odpowiedz
@Naciass: a, to w takim razie on z----ł. W ogóle dziwie mu się, że o niej wspomina, każdego ten temat w-----a. Obiad będzie dla Ciebie na 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sojerr: mnie tym bardziej w-----a bo dziewcze nie szanuje tego ze on jest zajety. Musialam ja z----c. Jemu widocznie brakuje jej umizgow do niego i teskni za atencja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sojerr: on nie chce do niej wracac ale chce miec kontakt. Ona tez ma juz swoje zycie. Dlugo byl spokoj a teraz znowu... a taki mialam fajny dzien.
  • Odpowiedz
on nie chce do niej wracac ale chce miec kontakt


@Naciass: powinna Ci się w tym momencie włączyć czerwona lampka. W takim razie mała korekta na moim poprzednim wpisie: Postaw sprawę jasno, albo się ogarnie, albo z nim zerwiesz, bo nie masz ochoty patrzeć jak się za twoimi plecami kokietują.
  • Odpowiedz