Wpis z mikrobloga

Wspomaganie celowania. Czy korzystacie z niego podczas gry? Zwykle grałem w sztrzelanki na myszce i klawiaturze, teraz gram na padzie do XBOX'a (wygodniej bo komp jest podłączony pod TV), no i na padzie bardziej odczuwalna jest różnica grania ze "wspomaganiem", zwykle grałem bez, nie wiem chyba myślałem że mi to uwłacza coś w stylu "Dlaczego ja stary wyjadacz mam używać jakiś czitów?"

Jak to jest, granie ze wspomaganiem jest teraz w każdej strzelance? W rozgrywce Online też? Używacie tego?

#komputery #gry #steam
  • 15
  • Odpowiedz
@mariuzpl: #!$%@? mi na starość :P a poważnie to przyzwyczaiłem się już do pada jak grałem w Asasina i pare innych gierek, no i jest wygodniej się rozwalić na fotelu czy na łóżku niż siedzieć przy biurku. Zwłaszcza że przy biurku spędzam cały dzień w pracy
  • Odpowiedz
W fps'y gram od czasów pierwszego Doom'a. Byłem wyznawcą comba: mysz+klawiatura i hejterem wszystkiego innego.

Teraz jak wracam do chaty z pracy, biorę pada pd x'a360 w łapę, kanapa, steam big picture mode i gram TYLKO w gry które działają z padem. Nie chce mi się inaczej. Cały dzień siedzę za biurkiem z myszką w łapie. Granie w ten sposób nie sprawia mi już przyjemności. ;)

Z padek gram już jakieś pół
  • Odpowiedz