Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałam, że po ziemi chodzą jeszcze #niebieskiepaski, którzy uważają, że s--s przedmałżeński to "zbezczeszczenie" swojego ciała. Kolega 25 lvl poznał swoją pierwszą dziewczynę, mówi, że to jego przyszła żona (znają się tak z 3 tygodnie) bo ona też jest bardzo religijna i uważa, że s--s przedmałżeński to zło, tym krzywdzi się Boga, który dał im życie i nie może patrzeć na niegodne poczynania wierzących.
Jedynie na co sobie pozwolą to pocałunki, przytulanie się i trzymanie za ręce. On nie dotyka się po siusiaku (null/zero/nic) bo to nie po katolicku i że wszystko samo schodzi w naturalnych warunkach.

#zwiazki #coolstory
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alpaka: Ahh no tak, wystarczy napisać "stulejarz" i mireczki plusujo. Pomyślałaś o tym że nie zawsze pierwszy związek kończy się ślubem? Pewnie nie, bo się okaże że jednak mogę mieć rację, gdyż napewno nie tylko ja zauważyłem że im dziewczyna bardziej chce się r----ć, tym więcej związków przechodzi.
  • Odpowiedz
jak chce sie r----ć to sie nie pakuje związki, bo i po co jej to?


@alpaka: Żeby nikt nie mógł wprost zarzucić że zwyczajnie się puszcza? Bo właśnie "z byle kim to nie, ale ze swoim chłopakiem to można odrazu, najwyżej się go zmieni"
  • Odpowiedz
@manwe: Ludziom sie sprawy odracza po kilka lat, bo sądy muszą sie zajmować parami które odkryły po ślubie że jednak długość kutasa jest nieodpowiednia, a c---i za małe.
  • Odpowiedz
@szperacz: A to już pretensje gdzie indziej, że nie zatrudnią więcej sędziów skoro takie zapotrzebowanie. Bo po to jest urzędnik, żeby z niego korzystać. Nikomu, włącznie z tobą, decydować czyje sprawy są ważniejsze i kto powinien być przyjęty poza kolejką.
  • Odpowiedz
"z byle kim to nie, ale ze swoim chłopakiem to można odrazu, najwyżej się go zmieni"


@Goglez: co xD

Żeby nikt nie mógł wprost zarzucić że zwyczajnie się puszcza?


also co xD myślisz, że ktoś poza stulejkami daje j-----e co ktoś sobie o nim pomyśli? xD z pewnością laska 8/10 przejmie się tym, że jakiś stulejarz którego zfriendzonowała nazwie ją puszczalską xD dobre d--y mają wysrane na takich przegrywów jak
  • Odpowiedz
@cruisa:

On nie dotyka się po siusiaku (null/zero/nic) bo to nie po katolicku i że wszystko samo schodzi w naturalnych warunkach.


Co k---a xD? Gość musi mieć z 60 lat, albo być totalnym aseksem (chociaż nie, bo nawet aseks przynajmniej raz na rok sobie zwali). Wiem, że zaraz zjebią mnie nadludzie, którzy uważają, że masturbacja to coś prymitywnego, ale uważam, że facet powinien powinien chociaż raz na jakiś czas pobawić
  • Odpowiedz
@alpaka: Dobra, widzę że kompletnie do Ciebie nie trafia co ja piszę, zamiast jakoś rozsądnie odpowiedzieć to próbujesz mnie obrażać mając pierwszy raz ze mną do czynienia, z pewnością wiele o mnie wiesz, no ale może uderzyłem w czuły punkt. Poddaje się, gratuluje, wygrałaś, bez odbioru.
  • Odpowiedz
To chyba jest tak że największy ból d--y a propos "puszczania" się lasek i ich dziewictwa mają prawiczki i stuleje. Trudno spotkać zadowolonego z życia faceta ktory by boldupil na @alpaka jak niektorzy tutaj ;D
  • Odpowiedz
@piotrgg: Znowu największy raban o to robią #rozowepaski które za wszelką cenę chcą wszystkich przekonać, że to normalne i każdy tak robi. Tak jakby one właśnie tego potrzebowały, poklasku i przyzwolenia od społeczeństwa. Mimo, że sumienie gdzieś tam cały czas daje o sobie znać.

Tylko żeby nei było. Ja tutaj nikogo nie oceniam. Co nie zmienia faktu, że dla mnie kobieta która sypiała z kimś nie będąc w
  • Odpowiedz
@rskk: bo to normalne i większość tak robi

Myślałem że materiałem na partnerke nie jest np laska z hiv , #patologiazewsi , karyna itp...ale nie xD Troche smieszne,troche zascian i troche ciekawe jak sie dochodzi do takich przekonan.
  • Odpowiedz