Wpis z mikrobloga

@JackBauer: i tak nim zostanie niestety... kontrola kuratorium nie wykaże nieprawidłowości w sprawie dzieci, nagle na biurku dyrektora znajdą się zgody rodziców na wizytę tych dzieci, znajdą pewnie nawet ze trzech rodziców którzy powiedzą w tvn24, że nie mieli nic przeciwko żeby dzieci trzymały transparenty kampanijne... myślę nawet, że sztabowcy nie mają nic przeciwko, żeby Komor mówił co chce i żeby twittował o czym chce, bo oni wiedzą, że i tak
@void1984: Wiadomo, że sztab to zorganizował, ale jakby Komorowski nie był pionkiem i miał choć trochę przyzwoitości to nie pozwoliłby na coś takiego za drugim razem, jeżeli za pierwszym o tym nie wiedział.

House of Cards oglądałem, tam Frank miał sensowne wypowiedzi i nie przemawiał jak sołtys do mieszkańców wsi.
House of Cards oglądałem, tam Frank miał sensowne wypowiedzi i nie przemawiał jak sołtys do mieszkańców wsi.

@JackBauer: Jacy wyborcy taki Underwood.

Z drugiej strony Komorowski to rzeczywiście nie przykłada wagi po PR-u. Co chwilę wpadki wizerunkowe.
Chaba nigdy nie uczył się zjednywania wyborców - ot harcerz i myśliwy, a nie polityk ogrywający konkurentów w partii i poza.

miał choć trochę przyzwoitości to nie pozwoliłby na coś takiego za drugim razem,
Jacy wyborcy taki Underwood.

@void1984: Sugerowanie, że Amerykanie są mądrzejsi ;) Co prawda bardziej tam się interesują wyborami, ale wciska się im te same ściemy.

Jak całe życie był pionkiem to nawet na stołku prezydenta się nie zmieni. Do tego dochodzi fakt, że jest wizerunkowym zerem, dlatego dla mnie jest bezwartościowym kandydatem.