Wpis z mikrobloga

@erwit: działalność brokerska w zakresie dużych ubezpieczeń korporacyjnych w których się wyspecjalizowaliśmy połączona z kompleksową obsługą prawną i księgową :) jak coś to pytaj :)
  • Odpowiedz
@slayboos: Czytaj: tata załatwił robotę.

Niestety nie da się w wieku 24 lat wypić tyle wódki z kasiastymi którzy chcieliby cię wprowadzić w lewe interesy bez "rodziny". Ewentualnie można się "wkupić" do takiej rodziny tylko przy rozwodzie zostajesz z rachunkiem za sprawę na pocieszenie. Ewentualnie "mój ojciec jest prezesem sądu okręgowego w dużym mieście wojewódzkim" co otwiera niektóre drzwi.
  • Odpowiedz
@Mitur: Co jest zlego w uzyciu rodzin.ych predyspozycji do osiagania sukcesu? Jak ktos marzy o tym aby otworzyc warsztat samochodowy, ma na podworku u rodzicow/ciotki/wujka garaz i moglby z niego skozystac, to nie - musi go zburzyc i sam zapracowac! :-) Coz za lewacki lament.
  • Odpowiedz
@Mitur: Mylisz się :) nie do wszystkiego potrzeba wódki i nie wszystkie interesy które działają są lewe. Moi rodzice to świetni ludzie, niestety nie mający nic wspólnego z biznesem. Emerytowani nauczyciele :) Nie mam ochoty Ci się tłumaczyć bo wiem, że wolisz myśleć, że nie da się nic osiągnąć samemu - tak jest Ci po prostu wygodniej, wymówki i usprawiedliwienia że Tobie się nie udało.
@Domas3: nie masz
  • Odpowiedz
Szkoda ze nie quatro, z 2.0 tfsi występują z dsg, robi wtedy robotę ;) te silniki sie słabo kręcą wiec nie polecam wychodzić poza fabryczne 211. Zacny zakup ;) sprawdziłbym sie z takim
  • Odpowiedz