Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy. Złożyłem bratu nowego PCta i od 3 godzin męczę się z włączeniem systemu. Dysk podłączony, system wgrany, BIOS go widzi, ale wyskakuje mi magiczne "reboot and select proper boot device(...)". Dysk HDD jest na najwyższym priorytecie. Płyta główna MSI Z97 Gaming 3. Błagam o pomoc () #komputery #pcmasterrace #problemkomputerowy
  • 18
@Kopytko1: uhm, na dysku i owszem są 4 miedziane słupki, natomiast nie mam "zworka" w tym miejscu. Podłączałem dysk do innego komputera i nie było problemu żeby odpalić.
@Czarny_Klakier: jasne cumplu
@Errad: Win 7 x64, ustawiałem i resetowałem do ustawień fabrycznych, próbowałem chyba już wszystkiego
ale skad wiesz za zainstalowales system poprawnie skoro sie nie uruchamia? winda tylko za pierwszym razem sie odpala z plyty potem juz z kompa, moze zle sie zainstalował system
Cos rzeczywiscie musi byc na rzeczy z ta zaworka na dysku. Odlaczylem moje dwa dyski, podlaczylem brata i rowniez nie dziala. Moje dyski smigaja na jego konputerze. W takim razie musialem cos spartolic przy instalacji (instalowalem z mojego pulpitu na jego dysk)