Wpis z mikrobloga

@konik_polanowy: no, spotkanie z Zimbardo - bezcenne. jest cudownym człowiekiem :)
Z resztą miałam też ostatnio okazję wziąć udział w wykładzie Bogdana Wojciszke. :D

bo biblioteki są słabe ;p
@konik_polanowy: niby tak, ale ja od dziecka mam awersję do bibliotekarek -> co spowodowało awersję do bibliotek niestety :(
oprócz tego jak coś wypożyczę to często zapominam i musiałam czasem płacić gigantyczne kwoty :(
@owcaa: A ja zabrałem się za dawno kupioną "Witrualną osobowość naszych czasów"... eee.. zapomniałem autora, ale amerykański psychiatra. Czyta się świetnie.
@owcaa: Psychologia Poznawcza NOS - miałem zajęcia zarówno z profesorem Nęcką jak i Orzechowskim - wspaniali naukowcy w dodatku przesympatyczne osoby.
Co do Wojciszke - Pan profesor moim zdaniem musi być bardzo fajną osobą patrząc na wiele jego "przypisów" dotyczących polskiej rzeczywistości. Fajny podręcznik i bardzo tani patrząc na jego objętość.
Dobrym polskim podręcznikiem jest też Trempała, mimo, że na samym początku go krytykowałem.
@owcaa: Aaronson też spoko. Czytałem jego bodajże Psychologię Społeczną czy jaki to tam mialo tytuł i Wiek Propagandy. Świetnie się czyta.