Wpis z mikrobloga

Mirki to #!$%@? wczoraj to #!$%@? nikt nie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #truestory

Przyjechala do mnie w odwiedziny #rozowypasek bo aktualnie przebywam na emigracji w Szkocji. 3 dni spedzone razem, przyjemny wypad do Edynburga, ogolnie czas spedzony bardzo milo. ALE #!$%@?. Wczoraj zaprosilem mojego dobrego przyjaciela z ktorym wyjechalem zeby wpadl do mnie i poznal mojego rozowego.

I tutaj musze wspomniec ze kiedys pytalem rozowego czy chcialaby #!$%@? trojkata z ktoryms z moich znajomych. Bylem #!$%@?, nie pytajcie dlaczego o to pytalem. No i tak sie zlozylo ze wlasnie wskazala na ziomka z ktorym wyjechalem.

No i #!$%@?, niedaleko miejsca w ktorym pomieszkuje mam dobra knajpe w i postanowilem ze zamowie jakies dobre zarcie, napijemy sie prawilnie polskiego browarka i wieczor stanie sie jeszcze przyjemniejszy. Rozowy powiedzial zebym nie zamawial tylko tam skoczyl bo bedzie znacznie szybciej. SUPER POMYSL #!$%@?. No ale dobry pomysl w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo bylem glodny jak #!$%@?. Zazwyczaj w #!$%@? ludu, czeka sie w #!$%@? dlugo ale tym razem poszlo szybko, 2 well done #!$%@? steki dla chlopa i jeden slabo wysmazony dla rozowego, fryty, sosiki, pyszna szama.


  • 22