Wpis z mikrobloga

#skutery #wiosna #motocykle #heheszki #gimbaza

#!$%@?, już czuć wiosnę. Jeżdżą te gimby na tych odkurzaczach, zablokowanych do maks 45km/h, stuningowanych itp.

Już dziś mialem pierwszego klienta, który podjechał swoim chińskim wehikułem, obklejony naklejkami:

"pokaż cycki, dam ci ciastko", "Patrz w lusterka, MOTOCYKLE są wszędzie" XDDD

No i nawija mi temat, że potrzebuje akumulator do swojego keewaya XD No to mówię, że 4AH, a on mówi, że 4 amperogodziny to za mało, bo w nocy on włącza neony i ma w schowku wzmacniacz i głośnik z tuby XDDDDDDDDDDDDD

Kupił 6AH, #!$%@?ł bassem i odjechał na jakąś wieś.
k.....o - #skutery #wiosna #motocykle #heheszki #gimbaza

#!$%@?, już czuć wiosnę. ...

źródło: comment_eUsWAzEJcnvkWQSUIUEc7kkJna8VR80A.jpg

Pobierz
  • 43
@kacperinjo: też mnie #!$%@?ą te pierdzidełka, ale w sumie bawi mnie zawsze ból dupy tru motocyklistów, którzy od początku jeździli na litrze, nawet na 250 nie wsiedli BO #!$%@? TAKIM GÓWNEM HURR DURR MUSI BYC #!$%@?. Buldupicie jak #!$%@?, a większość tych dzieciaków potem kupuje sobie prawdziwe motory i przeradza się to rzeczywiście w pasję, ale nie, trzeba #!$%@?ć na gimbusów że jeżdżą skuterami bo mogą i chcą się choć trochę
@Finsky: często widzę ból dupy o szydzących motocyklistów z litrem, ale nigdzie nie widzę by szydzili ze 125 czy 250... raczej doradzają łebkom by max kupili 600 ale 500 jest dużo lepsza, ale żadnej szydery, wyśmiewania, zawsze kulturalnie.
A o skuterach to dobrze powiedział coda w swoim motovlogu - oni nie zachowują się jakby należeli do społeczności, ani nie machnie ręką czy nogą, ani nie podziękuje za przepuszczenie. Zazwyczaj to są
@ktorestammulti: Być może nie mam racji, jednak bekę ze skuterzystów widzę non stop, a takowymi byli moi koledzy, którzy jeżdżą i motocyklami, właśnie dlatego trochę denerwuje mnie ten powszechny hejt na dzieciaki na skuterach. Bo właściwie to obrazek nawiązuje chyba do nich, a nie do dziadków i januszy dojeżdżających do pracy, bo kto by się bawił w naklejki, zdjęcia i inne badziewia z pierdziawką?
@kacperinjo: ale wy jesteście wszyscy #!$%@? głupi, ja #!$%@?.

Co wam przeszkadza na czym ktoś jeździ i na jakiej zasadzie mogą denerwować konkretne środki lokomocji, trzeba być zwykłym zjebem.

Do tego nie rozumiecie, że gimby nie mogą jeździć niczym innym, bo im na to #!$%@? prawo nie pozwala...co za problem, że gównażeria sobie jeździ skuterem.

Jeździłem sobie w gimbazie też na skuterku (i we wczesnej licbzie) aż nie zrobiłem prawka i
@kacperinjo: ale niech sobie robi co chce, masz 14 lat, chcesz poznać smak motoryzacji i nie masz ku temu innej szansy, jeżeli nie mieszkasz na wsi, niż powyżywać się na skuterze. Wychowali się na Fast&Furious, to mają potrzebe grzebania, to jest niegroźne. Z perspektywy dorosłego faceta może i śmieszne, ale czy jest w tym coś złego?

Trzeba brać poprawkę, że to są po prostu jeszcze dzieci....
@Hadzi @Finsky: nie wiem jak wam, ale ten "głośnik z basem" najprawdopodobniej będzie grał u kogoś pod blokiem nad ranem, bo akurat zrobią sobie "zjazd motocykli". To jest moim problemem ze skuterami. Kolejnym problemem jest ich głośność i słaby stan techniczny, bo to albo "aśwyebauem wczoraj asz mi tlumik odpad" albo "A JAK ZROBISZ DZIURKE W TLUMIKU TO LEPSZY DZWIEK BEDZIE". O tym że już sam odgłos piłowanego silnika do najprzyjemniejszych