Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem krótkie, ale od dłuższego czasu ciągnie mnie do dłuższych. Takich jak na powyższym zdjęciu. Colin Farrell miał swego czasu podobne.

Z dbaniem o włosy nie będzie problemu.

Co do brody to kwestia max 2 miesięcy. Miałem nawet podobną, bo założyłem się ze znajomym, że nie będę się golił przez miesiąc.

Mój fryzjer powiedział mi, że może się udać. 1,5 roku daje mi na to...
@kaczmar119: @Razr: @zakowskijan72: @okropecznie: @ericcartman: @march: Tak się zastanawiam i jak nie odnajdę odpowiedzi tutaj to też napisze na mikro w tej sprawie, ale:

Nie jest przypadkiem tak, że niektórym włosy rosną w kierunku przodu i ciężko jest je przy dłuższych ułożyć do tyłu tak jak na zdjęciu? Chodzi o to, że kierunek mimowolnej, nieukładanej fryzury to 'w stronę twarzy' a u innych po prostu w
@nodikv: Z punktu widzenia baby jako, że nosze długie to się wypowiem. Jeśli te z przodu są krótsze to jest problem bo mogą wyłazić, ale jeśli są dłuższe to powinno się normalnie związać. (jeśli rozumiem o co Ci chodzi).
@zakowskijan72: No właśnie nie potrafię tego opisać za bardzo. Sytuacja: rano myjesz głowę, włosy wysychają i ich leżą kierujac się końcówkami w stronę twarzy. A u niektórych są naturalnie 'rozrzucone' lub same układaja się w stronę tyłu głowy.
@okropecznie: Czyli żeby uzyskać coś takiego jak wrzucił kaczmar (a zajebiście mi się podoba taka fryzura i myślę o podobnej już dłuższy czas) to trzeba się przemęczyć czas kiedy włosy będą krótkie i troszkę dłuższe?
@nodikv: jest tak ze niektórym mocniej potrafi uciekać do przodu i właśnie to się pojawia najczęściej kiedy włosy są półdługie i ciężko je ogarnąć

powstaje taka długość ze ani tego nie wymodelujesz zbytnio bo za długie, a za krótkie na spięcie wiec pozostaje ciągle odgarnianie ich. Kiedy to przetrwasz to później już z górki.
@nodikv: Niektóre ciężko ułożyć w ogóle. Jeśli masz z tym problem to zanim będziesz je mógł związać tak jak na pic related te z przodu będziesz musiał mieć długie mniej więcej do wysokości brody. Zanim urosną to artystyczna szopka.
@kaczmar119: No właśnie o takiej sytuacji jak napisałeś mówi.e Kilka razy już próbowałem lekko przetrzymać ten stan, ale za każdym razem kończyło się na irytacji i cieciu. Bo cała twarz we włosach oraz irytująca grzywa, to strasznie denerwująca sprawa.
@nodikv: No wychodzi na to, że przemęczyć, bo sama dam Ci przykład na swojej grzywce- gdy miałam zapuszczoną dało się związać i nic więcej, a teraz jak mam obciętą na krótko to jak chcę sobie włosy związać do góry to jednak muszę się ratować wsuwkami, a faceta to raczej nie widzę w takim czymś. ;) Ale może warto sie przemęczyć. ;)