Wpis z mikrobloga

@wizzle: a jak myślisz, czy np. 3x w tyg HIIT + np. 2x w tyg. jakiś trucht czy za mało czasu na regenerację?
Doczytałem jeszcze, żeby nie przekraczać koniecznie 28minut treningu, wiec chyba z większą ilością powtórzeń może być problem. I co do pulsu, nie mam pulsometra, rozumiem że na czuja mam te 70% wymierzać?
Kurde, kiedyś schudłem już 25kg ale tak teraz patrzę i mam wiedzę zerową... kiedyś to po
  • Odpowiedz
@Klosa: Ale lubisz biegać, czy tylko chcesz schudnąć? Jeśli lubisz biegać to nie oglądaj się na teorię, tylko biegaj ile razy chcesz. Jednak sam doradziłbym HIIT 3 razy w tygodniu.

Pewnie że na czuja, po co komu pulsometr? To będzie spokojny trucht :)
  • Odpowiedz
@wizzle: lubię lubię ;) jednak w pierwszej kolejności chciałbym zrzucić trochę balastu bo wcześniej ze względu na zdrowie biegałem sporadycznie i się trochę zaniedbałem ^^ dopiero po tym działać bardziej w stronę osiągów. Hmm chyba spróbuję w tym tygodniu tego systemu i sam zobaczę
  • Odpowiedz
@wizzle: Przykładowy schemat treningu interwałowego 15/45:

Rozgrzewka – bieg 5-7 minut

10 interwałów: 15 sekund przyspieszenia(sprint), 45 sekund odpoczynku (trucht,chód lub w miejscu)

Bieg stałym tempem przez 15-20 minut

Rozciąganie

Czy taki system jest okej ?? czy za krótki czas sprintu? wydaje mi się krótki, ale poleca to potreningu.pl i uważają, że to dla tych w dobrej formie.
  • Odpowiedz