Wpis z mikrobloga

W Belgii w wyniku szczepień zmarło 58 dzieci (wg. oficjalnych danych) i nikt o tym nie mówi. Gdy 1 osoba w Niemczech umrze na odrę to w mediach od razu burza, że grozi nam epidemia. W mediach trwa zmowa milczenia nie zaprasza się ekspertów z obu stron barykady, tylko z jednej strony pokazuje się matki nie szczepionce swoich dzieci, jako nieodpowiedzialne idiotki, a z drugiej profesora który mówi że jest to kompletny brak wyobraźni... Przez to motłoch myśli że wszyscy lekarze są za przymusowym szczepieniem. Mając media można dowolnie ludem manipulować i to się właśnie odbywa, dlaczego w połowie krajów UE NIE MA obowiązkowych szczepień i jakoś się trzymają? Dokładnie taka sama paranoja była w przypadku szczepień na ptasią grypę, też trąbiono na alarm i mówiono w mediach jaka to epidemia zaraz nie wybuchnie. A motłoch dalej to kupuje.

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_prof_majewska_alarm_w_unii_europejskiej_odnosnie_szczepien.html

#neuropa #korwin #jkm #wipler #szczepienia #antyszczepionkowcy #nauka
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam w ogóle się nie szczepić, na nic, po c--j, co by pandemia jakaś wybuchła. Ale będzie profit bo nikt nie umrze od szczepienia, to się liczy wiadomo
  • Odpowiedz
Na grypę w 2009 bezpośrednio na skutek pandemii zmarło 105 700 - 400 000 osób, a za sprawą powikłań dalsze 46 000 - 179 000. Dziwne że nie ma obowiązkowego szczepienia i dzieci masowo chorują zarażając się od siebie w przedszkolach i szkołach. Ludzie dorośli tak samo

@ediz4: znowu p--------z bez sensu. Coś weźmiesz z jednego newsa coś z innego.
Na grypę umieraja w większości osoby starsze i dzieci. Zgadnij
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Jesteś tylko szczurem eksperymentalnym. PO chce wprowadzić nowe obowiązkowe szczepienia, po co? Ano dlatego że NA ŚWIECIE zabijają one miliony, a ile zabijają w Polsce? To już nieważne. Najważniejsze że gdzieś w buszu gdzie ludzie nie znają mydła są dziesiątkowani przez te choroby.
  • Odpowiedz
@muchabzz: Może raczyłbyś przeczytać wcześniejszą rozmowę dlaczego wspomniałem o grypie zanim będziesz się wpieprzał i cokolwiek insynuował .
Odrę gorzej przechodzą dorośli niż dzieci. Przestań wypisywać farmazony.
  • Odpowiedz
@ediz4: raczylem przeczytać i jeśli ja to tak zrozumiałem to nie ja mam problem z czytaniem tylko ty z formułowaniem swoich myśli. Zresztą wątpię żeby cokolwiek ta rada dala kiedy widzę ze mi coś o jakiejś Odrze dzieciach i przechodzeniu wciskasz kiedy ja tego w ogóle nie napisałem. Żegnam
  • Odpowiedz
@muchabzz: Chłopie nie pisałem nic wcześniej do Ciebie - mój rozmówca jakoś rozumiał co do niego napisałem tylko się nie zgadzał. Nagle ni z gruchy wypisujesz jakieś herezje do mnie. Weź idź się przewietrz

Na grypę umieraja w większości osoby starsze i dzieci...

OK
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski:

Chyba widzisz po liczbie plusów (68) że społeczeństwo nie sympatyzuje z oszołomami twojego pokroju, więc ja jestem jak najbardziej za żeby to w referendum rozsądzić raz na zawsze.


Co? Może potem zrobimy referendum o tym ile to jest 2+2?
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski: dobry troll nie jest zły

Następne referendum. Ja proponuję, żeby wreszcie raz na zawsze rozsądzić, czy kable przewodzo prund czy nie. Ja jestem ze stowarzyszenia "Precz z elektropropagandą". Według mnie kable nie przewodzą prądu. Trzeba referendum
  • Odpowiedz