Wpis z mikrobloga

@sorek: blacharsko trochę zaniedbana, nie znam rynku UK i cen więc ciężko mi powiedzieć ile może być warte, ale chyba w takich pieniądzach nie ma co oczekiwać cudów zresztą i tak nie jest źle. Za to mechanicznie wydaje mi się OK, sprawnie wkręca się na obroty, na jałowym również trzyma dobrze, środek w niezłym stanie więc jeśli to są śmieszne pieniądze to warto ;)
@swinkapl: to chyba pytanie nie do mnie tylko @sorek ( ͡° ͜ʖ ͡°) To BMW i tak wygląda lepiej niż igiełki-odpierwszegowłaściciela-dokościołapobułki-lekarztrzymałpodkocem wystawiane na Allegro, gdzie czar pryska po przyjeździe na oględziny.
@johnq: każda opinia jest ważna :)

@Arturrow: spoko, jeździłem niestety tylko po placu, ale skrzynia zmieniała biegi gładko (wsteczny też) i spoko wrzucała sprzęgło. Hamulce hamowały - jak to na placu ^^ Musiałbym się przy większej prędkości rozpędzić.
@sorek: o #!$%@? czyli jaki nieco pażdzierz za 2300 funtów. W polsce ta rdzę by zrobił w garażu za 500 zł. Majonez pod korkiem może zniknąć po dobrym rozgrzaniu silnika i ktoś wcześniej pisał o jakiś preparatach. Ciekawe jak reszta podzespołów i ile stał
@sorek: jeśli przebieg jest realny (ta karteczka przyklejona oznacza 100% korektę czy możliwą korektę bo nie wiem jak to rozumieć?) to jest śmieszny dla tej piątki i podzespoły typu skrzynia, silnik wytrzymają jeszcze drugie-trzecie tyle ;)
@sorek: ewentualnie pomyśl nad 520i jeśli jest duża różnica w cenie ubezpieczenia? też widzę jest licytacja, 20 KM różnicy na pewno odczujesz, ale może różnica zawartości portfela jest tego warta ( ͡º ͜ʖ͡º)