Wpis z mikrobloga

Ja mam scenica


@kha_zix: no to jest nas dwóch ;) Ja także nie narzekam.

@mpcorp Niestety diesle w Renówkach są bardzo awaryjne, co wiadomo nie od dziś. To model nieudany, którego się nie kupuje. Chociaż znam paru, którzy jeżdżą i nic im się nie dzieje. Fakt faktem, usterki które opisałeś są bardzo śmieszne, ale mogą doprowadzić do wścieku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla mnie jednak jak Renia
@PanWiatrak: Masz rację, 1,9dCi to nieudany silnik, jednak po modernizacji w wersji 130KM nie ma już tych dolegliwości , które wystepują w przedliftowej wersji 120KM i dzięki temu auto ma za to niepodważalną zaletę jaką jest stosunek jakości do ceny. Ciągnie się za nim opinia psujących się panewek, wtrysków, wadliwej turbiny, mimo tego, że po lifcie nie ma tych wad. Dzięki temu kosztuje grosze. Za cenę za jaką go kupiłem mógłbym
jednak po modernizacji w wersji 130KM nie ma już tych dolegliwości , które wystepują w przedliftowej wersji 120KM i dzięki temu auto ma za to niepodważalną zaletę jaką jest stosunek jakości do ceny


@mpcorp: nie wiedziałem tego. Ja zakupiłem 2.0 Benz 135KM gdy jeszcze wersja LIFT nie była produkowana :)
@mpcorp: racja, nie żałowałem zakupu wcale. Jak zakładałem gaz to było mi nieco szkoda wydać parę tysiaków na sekwencyjną. Jednak, zwróciła się w niecałe 1.5 roku. Teraz także nie narzekam tankując ~1.80PLN za litr ( ͡º ͜ʖ͡º)