Wpis z mikrobloga

@FireDash: Czyli sam uważasz, że to możliwe :) To mnie właśnie mocno dziwi w wykopie- "jestem za gospodarką liberalną, ale toczę bekę z ludzi którzy tego chcą i nazywam ich kucami".

Sam uważam, że obniżka podatków czy inne reformy liberalne to nie "hop siup", ale jestem zdania, że zaryzykować trzeba, inaczej ludzie zawsze będą narzekać.
@FireDash: Oczywiście, że nie ale masa wykopków z jednej strony pisze, że "biurokracja jednak hamuje rozwój Europy, trzeba liberalizacji" a z drugiej "głosuje na PO bo najgorzej nie jest, nie ma na kogo głosować" itp.
@lord_mln: @SirPsychoSexy: @abdonaty: @FireDash: Ale o #!$%@? wam chodzi tak naprawdę? Ktoś serio pomyślał, że Korwin pojedzie tam grać na kompie? :D Przecież to oczywiste, że pojedzie tam, bo IEM w Katowicach to jest po prostu świetna promocja Polski na arenie międzynarodowej i coś, co po prostu warto promować i o czym warto mówić.

Oczywiście, że dla beki pyknie jedną rundę żeby nie było zbyt sztywno, ale jak
Twoj sposob wypowiedzi ewidentnie swiadczy o twoim poparciu wobec Janusza.


@FireDash: Ale przepraszam bardzo co to ma być za argument? :D Jeśli tak bardzo chciałeś to wiedzieć, to wystarczyło zapytać. Tak, popieram JKM. Mógłbyś teraz odnieść się konkretnie do tego co napisałem? :)
je lubie dyskutowac na spokojnie, uzywajac argumentow i logiki


@FireDash: No właśnie chciałbym to zaobserwować, ale póki co nie dajesz mi takiej możliwości :D Chyba faktycznie lepiej to skończyć, zanim się na dobre zaczęło :)

wyznawcsmi jedynego


Do typowego "kuca" mi raczej daleko :D
@kvvach: Bo na nich liczych i liczenie na nich wydaje mi się nieco absurdalne. Tak jak Korwin ma szanse w ciągu najbliższych lat coś zmienić, tak reszta środowisk wolnościowych może w 2025.
@robin135: JKM ma dokladnie takie same szanse cos zmienic jak libertarianie czyli w sumie zadne bo nawet jesli wejdzie do sejmu to i tak z ok 5-6% a to za malo. zreszta jkm od 20 lat ma te szanse
@abdonaty: Słyszałem, to nie mój cytat. Moim zdaniem jest to ciekawa kampania, bo takiej jeszcze nie było i jeśli nie będzie malkontenctwa typu że się błaźni i godności nie ma to wyjdzie na plus. Moim zdaniem jest to wyjście do ludzi, a nie jak rządzący jeżdżą i robią "spotkania" na które przychodzą urzędnicy i ich rodziny.
@kvvach: Bzdury pleciesz. PSL jak rozumiem nie jest w koalicji rządzącej? Poza tym jak
@robin135: Co ma do tego PSL? zreszta to partia, ktora kazdym wejdzie w koalicje a z jkm nikt nie wejdzie.

Poza tym jak rozumiem według ciebie nie będzie mieć więcej czasu w telewizji aby doedukować ludzi w tematach >absurdów niektórych głosowań i ogólnej idei wolnorynkowej?

Nie, bo korwin nawet teraz tego nie robi. zamiast edukacji i szerzenia idei wolnorynkowej jkm skupi sie na tym co lubi najbardziej czyli: hitlerze, homoseksualistach, niepelnosprawnych,