Wpis z mikrobloga

#policja #ps3 #problem

Hej Mirki :) potrzebuję rady.

Otóż rok temu w sierpniu zamówiłem na znanym serwisie aukcyjnym dwa pady do PS3. W związku z tym dziś w godzinach popołudniowych do mego domu zawitał Pan Policjant w ich sprawie. Jako że nie było mnie w domu to zadzwonił do mnie cobym w czwartek zjawił się na posterunku w celu przesłuchania. Zaznaczył też abym przyniósł pady (nie wiem czy dobrze usłyszałem ale wspominał coś o nakazie konfiskaty z prokuratury??).

Czy ktoś spotkał się wcześniej z podobną sytuacją?
  • 19
@Usurper: no jeśli tak to mogą sobie wziąć. Po prostu troszkę dziwna sytuacja. Będę jeszcze jutro dzwonił do tej firmy od której owe pady zakupiłem. Może tam ktoś coś wie
@Usurper: Też tak pomyślałem w pierwszej kolejności :) ale mają dużo pozytywów więc chyba nikt wcześniej takich akcji nie zgłaszał. Zobaczymy jutro
@Rist0: Nie mogę Ci wysłać wiadomości prywatnej :) Albo kupiłeś kradziony towar (paserstwo umyślne, lub nieumyślne), albo kupiłeś podróbkę. Wiesz jaki wydział zajmuje się sprawą?
@brick: Nie mam pojęcia jaki wydział. Na ten moment wiem tyle że mam się wstawić na komisariat na moim lokalnym "zadupiu". Przez tel Pan Policjant powiedział że dostał "telegram" (??) w tej sprawie i mam przyjechać. Myślę że chodzi o podróbki. Pad za 36 zeta z metką "made in china"