Wpis z mikrobloga

Na mikro panuje jakies przekonanie, ze #bmw jest synonimem dobrego auta, łatwo o części i wszystko jest pięknie.
Otóż nic bardziej mylnego. Dzis moj pojazd dotknęła kolejna awaria co daje to juz TRZECI problem tego samego typu, a to wszystko w ciągu ostatnich czterech lat. Dodając inny problem (nie związany), a który miał miejsce w tym okresie, stanowi to łącznie cztery usterki. Zanim więc podejmiecie pochopną decyzje, weźcie pod uwagę, że auto nie jest w stanie bezawaryjnie sluzyc wiecej niz rok.
Tym razem pojawil sie dodatkowy problem z dostępem do części dlatego się do was zwracam. W trzech miejscach, ktore odwiedzilem, wracając do domu uszkodzonym samochodem, nie prowadzili sprzedazy takiej czesci zamiennej.

Pobierz FalseIdeas - Na mikro panuje jakies przekonanie, ze #bmw jest synonimem dobrego auta,...
źródło: comment_ARU4IMovvRsS4S5EnFSqCbro4eFsPvJM.jpg
  • 20
@FalseIdeas: poplułem się kawą ze śmiechu. Od kiedy przepalenie żarówki traktujemy jako awarie? Co poprzednio Ci się stało? Opona przebiła? Wycieraczki się zużyły? Może płyn do spryskiwaczy się skończył? :/
@johni4k: @typowytypek: @Johny_Gitarzysta69: @swinkapl: @eNse: Głupio mi troche bo sie zapominam, że nie same bystrzachy na mikro (ʘʘ) Sorki chłopaki bo ja taki troche zgrywus jestem ale już lecimy to samo ale prościej:

"#!$%@? jak zajebiscie nie miec awarii czy niespodzianek. Plus dla BMW, ze potrafią robić auta w których jak się coś #!$%@? to jest to żarówka. (ʘʘ)"
@FalseIdeas: Żarówkę dostaniesz w intercarsie itp. btw Miałem kiedyś taki przypadek że w e92 żarówka stopu, która nie była nawet przepalona tylko lekko przyjarana, ale normalnie świeciła, wywaliła błąd świateł no i oczywiście nowa żarówka i kasowanie błędów. Takie uroki nowego BMW, one nawet z fabryki wyjeżdżają z błędami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@strawberian: sprawdze jeszcze na bp bo mam po drodze, a jak nie bedzie to podjade do intercars. Az tak sie nie znam na autach, na elektronice tak i to brzmi bardziej jak błąd w sofcie - czemu widzi otwarty obwód i sypie błędem. Juz mi sie kiedys zjarała ta żarówka, wsadziłem nową i wystarczylo, nie strasz ze czyha jakis znany bug (ʘʘ) znow żarówa nie swieci, i
@FalseIdeas: No własnie w tamtym nie zjarała się całkiem, tylko lekko przyjarała, żarówka działała prawidłowo, ale sterownik wywalił błąd bo nie było prawidłowego napięcia w obwodzie. Jak u siebie wymienisz nie powinno być problemu.