Wpis z mikrobloga

Ten serial wyprzedził swoją epokę. Zawsze jak słyszę ten utwór to mam ciary i mokre oczy ;_;. Pamiętam jak w 2001 roku tata nagrywał go na kasety video kiedy leciał na HBO i oglądaliśmy razem po kilka razy. Rok temu na gwiazdkę dostał całą serie na DVD. #seriale #klasyk #kompaniabraci #gimbynieznajo i trochę #coolstory
PlayTheGame - Ten serial wyprzedził swoją epokę. Zawsze jak słyszę ten utwór to mam c...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PlayTheGame: Nic co wyszło w realiach II wojny światowej nie przebiło tego serialu do dzisiaj. Przez 14 lat nie powstał żaden film/serial który by się zbliżył do tego poziomu. Arcy j----e dzieło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: Kompania Braci i Pacyfik to chyba największe majstersztyki filmowe o II w.ś jakie w życiu widziałem, czysta poezja filmowa , oczy same się świecą jak się je ogląda a zwłaszcza końcówka Pacyfiku to mój ideał
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: Nie znałam tego serialu (nie oglądam telewizji od wielu lat) a ten motyw muzyczny zrobił na mnie wrażenie, też mnie przeszły ciarki:) i w ogóle komentarze zachęciły mnie do obejrzenia. Tak więc + ode mnie.
  • Odpowiedz
Najpierw obejrzałem film, potem dostałem książkę, film jest dobry ale książka lepsza. Edit a odnośnie pacyfiku film tez jest genialny, ale on sie skupia na innym teatrze działań i tam to wyglądalo jak wyglądało wg mnie film bardzo dobrze oddaje specyfikę walk na pacyfiku.
  • Odpowiedz