Wpis z mikrobloga

@bohlen: Tutaj nie chodzi o dumę samą w sobie. Chodzi o to, że rodzic nie wstydzi się tego, że jego syn/córka jest osobą homoseksualną - wspiera i kocha taką osobę, nie ważne jaką ma orientację seksualną. Co wielu ludzi konserwatywnych może dziwić.
  • Odpowiedz
@bohlen: A skąd taka myśl? Na transparencie nie ma "jestem dumny, bo mój syn jest gejem", tylko "jestem dumnym ojcem geja". Chodzi o to, że można byc dumnym ze swojego dziecka bez względu na jego orientację.
  • Odpowiedz
Z czego zatem ten ojciec jest dumny?


@bohlen: chodzi o znaczenie 1.1 - duma jako poczucie godnosci i pewnosci siebie, ktora konserwatysci bardzo by chcieli odebrac homoseksualistom i ich rodzinom
  • Odpowiedz
@artpop: Ciekawi mnie to, że społeczeństwo zdaje się akceptować to (poza gimbusami/sebixami). Osobiście uważam że każdy ma prawo do szczęścia, pytanie tylko jaki wpływ na społeczeństwo będą miały takie kampanie. Czy temat ten nie zacznie być uważany za "przejedzony".

  • Odpowiedz
nikt Wam dumy nie chce odebrać, tylko Wy też nie adoptujcie dzieci i nie odbierajcie im dumy.


@bohlen: o czym Ty piszesz człowieku? Dlaczego piszesz do @omik jakby był homoseksualistą albo miał w rodzinie homoseksualistę? Dlaczego adoptowanie dzieci ma im odbierać dumę?
  • Odpowiedz
nikt Wam


@bohlen: ?

nie chce odebrać, tylko Wy też nie adoptujcie dzieci i nie odbierajcie im dumy.


Co? Jakie odbieranie dumy dzieciom, jakie adoptowanie, dobrze sie czujesz?
  • Odpowiedz