Wpis z mikrobloga

Jako, że gównoburza rozpoczęta przez koleżankę @Frania_co_cie_poniania zostałą usunięta wraz z jej kontem to dzielę się screenshotem owej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpis i konto zostało usunięte po tym jak ktoś wynalazł poprzednie wpisy OPa datowane na miesiąc wcześniej, w których pisała, że jest materialistką, ale kocha tego swojego biedaka muzyka i świata poza nim nie widzi. Pojawił się też prawdopodobnie nowy absztyfikant koleżanki materialistki, który jednak "nie chce jej więcej r----ć" i pozdrawia serdecznie xD.

Wklejam całą rozmowę z nadzieją, że dotrze do biedaka muzyka, walonego w rogi w razie gdyby Frania jednak zrezygnowała z pomysłu rozstania, bo straciła gałąź, której akurat chciała się złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najciekawsze wpisy pojawiły się pod koniec, polecam ;)

#rozowepaski #gownoburza #logikarozowychpaskow
silverm - Jako, że gównoburza rozpoczęta przez koleżankę @Franiacocie_poniania został...

źródło: comment_W0KQcWwjsQEjfZHqGxtu5XN7izhQ3NKr.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Skyworld: a może odczep się co? Napisalam 3 komentarze pod tamtym postem a robisz ze mnie idiotke. Na tamta chwile wiadomo było (z tego co ona pisała) ze facet ja olewa, zrywa i nie szanuje wiec ona chce sobie ułożyć życie z innym i odnosiłam się do tego, że wszyscy wieszali na niej psy na podstawie tego co pisała. Potem powiedziałam także, że nie wiem w czym zawinila ona bo
  • Odpowiedz
@sugas: 3 komentarze to momentami aż nadto :) Jak pisałem że nie wierzę w jej kryształową osobowość to stwierdziłaś że zwyzywałem ją bezpodstawnie od szmat. Na tamtą chwile wiadomo było po poziomie jej odpisów że oczyszcza siebie i jest kretynką. Serio wypisała same wady i błędy chłopaka ale ona idealna bo facet zły a różowe łykały.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skyworld: i mówiąc, że trzeba ja zwyzywac od szmat odnosiłam się nie tylko do twoich komentarzy. A mówiąc o tym, że była wobec niego ok mówiłam o tym ze skoro jest nieszczęśliwa to zrywa i to jest spoko. Nie doszukuj się cholera wie czego i znajdź sobie innego kozła ofiarnego.
  • Odpowiedz
Wołam #rozowe obrończynie Frani, które wykazały się solidarnością jajników, proszę o przeczytanie ostatnich komentarzy we wpisie http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_x2tFlZv2BXmrdFgKfUnBUhc75nwTnmml.jpg ( mniej więcej od wpisu użytkownika Ginden ), który został później usunięty i komentarz tutaj:

@thuglife, @feketehajuno, @sugas, @Nokja, @pijekawe, @katinka, @californication, @policjaa, @Karolinkaaa, @Iriya, @miesozerna

Wołam też drugą kilku bardziej udzielających
  • Odpowiedz
@sugas: To że się denerwujesz nie moja wina, kretynki z ciebie nie robię a przynajmniej specjalnie się nie staram, bo opisałem wydźwięk twoich komentarzy który był jasny. Mówi prawdę bo tak a facet jest zły bo ona tak mówi.
Jaki kozioł ofiarny, broniłaś jej i nie chciałaś zobaczyć ze prawdopodobnie obok prawdy to jej wersja mogła co najwyżej postać, zawołałem cię bo tylko twój nick zapamiętałem z różowych które stawały
  • Odpowiedz
@silverm: ja jej nie broniłam tylko wykazalam się zrozumieniem, a jestem pierwszą osobą która przytoczyla jej stare komentarze zaraz po tym jak Ginden je znalazl ;p ale dzięki za zawolanie, chciałam tam zajrzeć i już nie było wątku :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Skyworld: mogłabym dyskutować do rana o tym ale po co? Jestem naiwna najwyraźniej i szkoda mi ludzi gdy opisują takie sytuacje bo wiem, że takie się dzieją niestety.
  • Odpowiedz
  • 0
@silverm: czyli co? Panna walila typa w rogi a potem płakała na wykopie? Czyli nie zakochała się od tak tylko poprostu była pykana przez innego? Pytam bo wczesniejszych wpisow nie widziałem
  • Odpowiedz