Wpis z mikrobloga

Jako, że gównoburza rozpoczęta przez koleżankę @Frania_co_cie_poniania zostałą usunięta wraz z jej kontem to dzielę się screenshotem owej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpis i konto zostało usunięte po tym jak ktoś wynalazł poprzednie wpisy OPa datowane na miesiąc wcześniej, w których pisała, że jest materialistką, ale kocha tego swojego biedaka muzyka i świata poza nim nie widzi. Pojawił się też prawdopodobnie nowy absztyfikant koleżanki materialistki, który jednak "nie chce jej więcej r----ć" i pozdrawia serdecznie xD.

Wklejam całą rozmowę z nadzieją, że dotrze do biedaka muzyka, walonego w rogi w razie gdyby Frania jednak zrezygnowała z pomysłu rozstania, bo straciła gałąź, której akurat chciała się złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najciekawsze wpisy pojawiły się pod koniec, polecam ;)

#rozowepaski #gownoburza #logikarozowychpaskow
silverm - Jako, że gównoburza rozpoczęta przez koleżankę @Franiacocie_poniania został...

źródło: comment_W0KQcWwjsQEjfZHqGxtu5XN7izhQ3NKr.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silverm: to prześlecdz i dawaj :) może się wypowiedzą ja pamiętam jedynie @sugas bo z nią dyskutowałem i jak sama stwierdziła bezpodstawnie zwyzywałem franie od szmat a to zły facet ją olewał, a ona krystalicznie czysta była bo nie napisała że jest winna więc na pewno facet zły.
  • Odpowiedz
@wczoraj: zarzucasz mi smutne życie za reakcję na niedojrzałość intemrnałtów niezdrowo zainteresowanych życiem prywatnym zupełnie losowych osób z internentu, kiedy ja nie wnikam w niczyje życie prywatne, związki tylko wytykam niedojrzałe zachowanie.

Dojrzały człowiek nie angażuje się w takie dramaty, zwłaszcza, gdy nie ma smutnego życia, a Ty się zwyczajnie napiąłeś. Zamiast dorosnąć tak jak ja i nie interesować się i nigdy nie angażować w takie bzdury tak jak ja.
  • Odpowiedz
@Skyworld: W gorących byłem przedwczoraj z 850 plusami za twórczość własną, także starczy mi na ten miesiąc xD Po prostu nienawidzę tego typu #rozowych, które nie dość, że okręcają kota ogonem, bezczelnie kłamią to w dodatku szukają poklasku i dobrego słowa na nową drogę życia!
  • Odpowiedz