Wpis z mikrobloga

  • 0
@preditio: wcześniej miałem A4 B6 pomijam napęd na przód. Audi bylo surowe wielkie i zimne w środku w stylu "Ordnung must sein" a Benio jest w stylu "hey jump in, let's have some fun"
  • Odpowiedz
@bluehead: Nigdy więcej z napędem na przód, ale gdy jeździ się w zimowych warunkach od października do kwietnia to nie ma nic lepszego niż xDrive :). Daje to trochę więcej pewności i komfortu :).
  • Odpowiedz
  • 0
@mordzia: jak mój byl w serwisie dostałem na jeden dzien BMW MX5 GT i powiem ze mam mieszane uczucia. 5 styli jazdy i 3 pierwsze nie jeżdżą. But w podlodze silnik wyje a auto nie jedzie, wstyd normalnie te M mieć ponaklejane. 2 ostatnie tryby dają moc ale wtedy spalanie jest niemiłosiernie. Co do komfortu oczywiście bez zarzutu. Ale moj nie ma M a chyba bym się nim szybciej zebrał.
  • Odpowiedz
  • 0
@einzel: nic nie zmieniam bo każdą przeróbkę trzeba zgłosić do ubezpieczalni i skacze stawka. A przy zmianie kierunkowskazów trzeba by przegląd zrobić jeszcze raz. A to jest fabryczna sztuka. Z tylu ma ledowe kierunki.
  • Odpowiedz
  • 0
@einzel: nic nie wymienialem bo kupilem z przebiegiem 29k mil to co sie może #!$%@? w dwuletnim aucie. Dostaje wydruk po kazdym serwisie. Poza tym to jest polift i juz te nie mają tych problemów z rozrządem.
  • Odpowiedz