Wpis z mikrobloga

No elo. Wczoraj poza ICB wszystko wejszło ( ͜͡ʖ ͡€)

A co do dzisiejszego dnia, mecze z Gameplanu sobie odpuście, ale jeżeli was trzęsie dam wam pro tipa - obserwujcie procenty na 4 godziny przed rozpoczęciem meczu, jeżeli nagle się zmienią (5-10%) wchodźcie w team na którym ta zmiana zaszła. Podziękujcie później ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ich nawet nie analizuje. W ogóle dzisiaj bym sobie najlepiej dzień odpuścił, bo mecze bardzo randomowe są dzisiaj.

gPlay vs Dignitas (ex-CPH Wolves)
gPlay od ostatniego czasu zaczęło bardzo mocno nie dogrywać swoich meczy. Straszna przegrana z Publicir, porażka z nowym myXMG. Z drugiej strony Dignitas na ostatnim LANie również się nie popisało, przegrywając z Kabumami i VOX na swojej ponoć najlepszej mapie. Mecz w moich oczach to 65/35 w stronę Dignitas. Polecam średni bet na dignitas jeżeli procenty będą niższe niż 75% na nich.

HR vs Flipsid3
SLAVICA incarnate. Wszystko zależne od tego jak będzie strzelać dzisiaj S1mple z Markeloffem, i czy Flamie odpali swojego skilla który włącza się raz na 5 gier. Ode mnie skip mimo tego że to jest 50/50, ale jeżeli już miałbym rzucić gdzieś swoje szekle do poszedłbym w HR.

x6tence vs Orbit
Królowie underdogów kontra Orbit, które wczoraj ledwo ugrało z Unleashed. 55/45 w stronę Orbit, w sumie dużo powiedzieć na temat Orbitów nie mogę, Skytten odpala się kiedy Orbity dostają w dupę, Pyth gra dobrze raz na 4 gry. Reszta jest co najwyżej średnia. x6tence to ludzie którzy grają bardzo nie regularnie, z jednej strony potrafią zupsetować topowe teamy na mapach pokroju Inferno, drugiego dnia przegrywają na Mirage'u z jakimś Gamers2. Low na x6tence nie jest złym pomysłem. Ja skip.

VP vs Titan
Normalnie nie obstawiam meczy VP, ale gdy to robię - przegrywają z kretesem. Mapa de_nuke, żaden z teamów nie jest na tej mapie wybitny (16:5 NiP vs VP, 16:3 TSM vs Titan) także będzie to walka ślepych dzieci we mgle. Bliżej mi sercem to VP, dlatego rzucam w ich stronę całe 5 dolary ( ͡° ͜ʖ ͡°) i liczę na to że się nie zawiodę.

Poradnik how to betting 101: http://goo.gl/pxr41I
Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety

#lewackiebety #csgo #csgobets
  • 39