Wpis z mikrobloga

@Elthiryel: XD ciekawe jakie byłby wasze wpisy gdyby to przegrali. Pewnie gdyby zagrali takim składem 10 meczy przeciwko City to przegraliby z 7 razy. Nie chce mi się umniejszać ich zasług w dzisiejszym meczu, ale gdyby Silva pod koniec meczu bardziej pocelował czy nawet Aguero w ostatniej minucie to wiem jakie powstawałby tu wpisy.
Zagrali dobre spotkanie.
Z Southampton zagrali podobnym i tylko sędzia uchronił Liverpool od porażki i dalej będę
@NR00: No i dobrze, ale jeszcze raz: co innego twierdzić że przegrają tym składem, a co innego wysyłać Brendana po leki. Jakby przegrali to nie wiem jakie by były komentarze, zależy od tego jakie by były powody porażki.
@NR00: ty co mecz, w którym pojawi się Lovren, Toure, Allen czy inny Lambert lub Balotelli wróżysz od razu porażkę nie biorąc nawet do głowy, że ci zawodnicy mogą grać lepiej niż w październiku.
@redheart: Nie wróżyłem porażki gdy w składzie był Toure. Natomiast jeśli był to Lovren to tak gościu popełnia błędy w każdym spotkaniu(dzisiaj o dziwo chyba nic nie zrobił) Allen pomocnik, który bał się podać do przodu, podawał albo w bok albo do najbliższego, dopiero może od 2 spotkan podejmuje ryzykowniejsze decyzję. Lambert pasuje do Liverpoolu jak pięść do twarzy, ale on jest wychowankiem i rezerwowym. Balotelli gra nieźle odkąd powrócił Sturridge
@NR00: i to jest powód żeby zniżać ich do poziomu podłogi? XD Wiadomo, że grali tragicznie, ale jest coraz lepiej, a błędy które się zdarzają nie są już tak rażące. Wszystko idzie do przodu, a ty żyjesz formą z października.
@redheart: zobaczymy jak długo ją utrzymają, a w zasadzie to tylko Allen i Balotelli bo Lovren nie jest w żadnej formie. Lovren, Allen, Lambert to powinni być rezerwowymi i w zasadzie też nie takimi, którzy w razie czego ławkę opuszczają w pierwszej kolejności
@NR00: Lovren z City dziś najlepszy z całej obrony wg. Whoscored. Wiadomo, że był tragiczny na początku sezonu, ale idzie mu, jak i reszcie "outsiderów" coraz lepiej i nie rozumiem czemu tak bardzo chcesz udowodnić, że nawet łapiąc wiatr w żagle piłkarze ci nie są dostateczni dla drużyny. Mnie też #!$%@?ło niemiłosiernie to co robili na początku, ale teraz widzę że idzie im coraz lepiej i wraz z tym się cieszę.
@redheart: wiem, że whoscored to fajny portal, ale raczej nie brałbym tego pod uwagę człapiący Gerrard w meczu derbowym otrzymał notę 7.0. Jeśli Brendan ma ambicje następny sezon bić się o 4 miejsce to może ci gracze mu do tego wystarczą, ale jeśli chce wygrać ligę i powalczyć w Europie to wątpię
@NR00: wiem że whoscored nie jest idealnym portalem statystyczno-analitycznym ale bardziej sklanialbym się ich ocenie niż kogoś nad wyraz subiektywnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do ambicji Brendana to wiadomo, ale piłeczka jest po stronie zarządu i polityki transferowej. My kibice nie mamy na nią wpływu.