Wpis z mikrobloga

Co sie odjebiało... Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.
Przyszłam na trening, przebieram sie w szatni a tu tłusta laska rozbiera sie do naga przy wszystkich i przechodzi pare mietrów do pryszniców.

Cycki pokazać przy babach to luz, ale pieróg? No wypaliło mi oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#silownia
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@XAIMEII: zdjęcie?? Początkowo nie mogłam uwierzyć co sie stało, speszyłam sie na pare sekund i dopiero spojrzałam na nią, jak sobie pomykała po całej szatni nago

@ludzik: szczerze to tak samo bym była w szoku, gdyby to była jakaś super laska, zwłaszcza że to naprawdę nie często spotykane w damskich szatniach :D

@nbzwdsdzbcps: kobiety są dość frywolne w takich miejscach odnośnie do cycków, ale pieroga nie
  • Odpowiedz
@Wells66: fake. Jak tłusta to pieroga widać nie było. :P Zresztą, nawet jakby była szczupła to też nie... No chyba, że się na was jeszcze dodatkowo wypięła - jak tak, to współczuję (,)
  • Odpowiedz
@Wells66: no, ale dupsko to nie pieróg, przepraszam bardzo. Poza tym celulit zdarza się też szczupłym kobietom. I rozstępy. Przebarwienia. Brodawki. Znamiona. Blizny. Wszystko to bardzo nieestetyczne... Tacy widocznie są ludzie - niedoskonali.
  • Odpowiedz
  • 0
@nocnica: pieróg też był, ale staram sie wyprzeć ten obraz. Wiem, sama mam wiele niedoskonałości, ale sprawa tkwi w tym, że jeśli plaże nudystów są oceniane krytycznie to tym bardziej paradowanie nago w szatni pełnej ludzi
  • Odpowiedz
to tym bardziej paradowanie nago w szatni pełnej ludzi


@Wells66: no, ale w szatni, która służy do przebierania się. I w której są prysznice. Ogólnie to powiem tak: jako że żyję w kraju, w którym są takie a nie inne przyjęte normy, w którym temat nagości jest odbierany, tak jak jest odbierany, więc widok nagiej osoby, nawet jeśli to by była druga kobieta, krępuje mnie i czuje się w obecności
  • Odpowiedz