Wpis z mikrobloga

Co sie odjebiało... Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.
Przyszłam na trening, przebieram sie w szatni a tu tłusta laska rozbiera sie do naga przy wszystkich i przechodzi pare mietrów do pryszniców.

Cycki pokazać przy babach to luz, ale pieróg? No wypaliło mi oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#silownia
  • 38
  • Odpowiedz
@NR00: aa to w środowisku pilkarzy to tak, zgadzam się, ale mimo wszystko na siłowni jest inaczej, mimo że faceci mają mniej skrupułów to nie świecą fujarkami przy obcych.
  • Odpowiedz
@karolzzr: głupoty gadasz. Sieciówki i duże miasta, kompletnie nie ma to znaczenia. Zależy od konkretnej siłowni. Rzadko są oddzielne prysznice.

To samo w hotelach i na basenach [na basenach mniej]. Idziesz do sauny w bieliźnie?
  • Odpowiedz
@karolzzr: Byłem na siłowniach w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Słupsku i bankowo jeszcze w innych miastach... W szatni się przebierasz, a nie latasz z wackiem na wierzchu, bo nie taka jest idea szatni, ale pod prysznicem bez skrępowania.

Ale Cię rozumiem. Będąc małym dzieckiem, też czułem się zgorszony na basenie, ale kilka lat temu będąc w bardzo drogim hotelu[szatnia,sauny] zrozumiałem, że to nic wstydliwego i autentycznie moje paradygmaty baardzo się
  • Odpowiedz