Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś miałby problem z nowymi szwankującymi chomikami przedrzeźniaczami zwanymi dalej gadającymi i próbowałby je samodzielnie naprawić, to informuję, że oprócz oderwanego kabelka, może być to kwestia za dużej ilości napchanej waty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Taki #protip od osoby, która naprawiła ~6 sztuk

#wish #aliexpress #zabawki
goodbyecruelworld - Jakby ktoś miałby problem z nowymi szwankującymi chomikami przedr...

źródło: comment_KX9NVHQBWHBIFcXZKuqRsws7DNSI4nKx.jpg

Pobierz
  • 9
@goodbye_cruel_world: Ale w sensie w ogóle nie gadał? Ostatnio zamówiłem trzy - jeden od początku nie działał, drugi tylko chwilkę, a trzeci po dwóch dniach przestał. Pierwszy chomiczan działa za to do dzisiaj. Bo zastanawiam się czy uznają mi reklamację / zwrot kasy
@Arxel: Zdarzyło mi się, że brand new nie gadał wcale, albo po jakimś czasie. Zazwyczaj jest to wina jednego z kabelków, które są tak żenująco zlutowane, że wystarczy trochę potrząsnąć chomikiem i odpada.

Zdarzyło mi się, że nadmiar waty stawiał zbyt duży opór mechanizmowi poruszającemu , przez co nie tylko nie ruszał się, a nawet zacinał, szarpał się dźwięk lub nawet zaniemówił całkowicie. Dziwne ale prawdziwe.

Umówmy się, wszystkie gadające chomiki