Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w mojej mieścinie gościł JKM. Udało mi się wymienić z nim parę zdań. Strasznie jest uparty. Jeszcze podczas przemówienia zaznaczał, że "nie chce się podlizywać wyborcom". Spytałem go, (trochę w stresie było się trudno wyrazić xD) po co w różnych wywiadach zawsze dodaje coś w stylu, że hitler nie wiedział o holokauście, kobiety lubią być trochę gwałcone, czy że są głupsze od mężczyzn - niby wszystko prawda, ale takich rzeczy nie powinno się mówić jako polityk, bo odpycha to ludzi średnio-inteligentnych, którzy by go poparli, ale powiedzą, że na tego Korwina pajaca co gwałci baby, nie będą głosować. Korwin oczywiście zaczął, że ktoś tam wyznaczył nagrodę za znalezienie dowodów, że Hitler wiedział o holokauście, no ale tłumaczę mu, że nie chodzi o to czy to prawda czy nie, ale o to, że tępy lud powie, że Korwin mówił, że za Hitlera było lepiej... to ten się uśmiechnął i machnął ręką xd Ten człowiek nie zdaje sobie sprawy jak wielu potencjalnych wyborców traci, ale z drugiej strony... powiedział, że jemu 15% wystarczy do rządzenia.

Później już tak luźniej zapytałem o ten słynny klip Nowa Siła. Przyznał, że parę osób za to od niego oberwało :d Wspomniałem, że napisałem komentarz na fb u Pana Wiplera, że wyszedł z tego żałosny plagiat i Wipler odpowiedział mi, że żałosny to jest brak szacunku dla pracy młodego człowieka xd no to Korwin z uśmiechem tam jeszcze raz przyznał, że trochę głupio z tym klipem wyszło, ale no wiadomo, że jakiejś wielkiej afery z tego powodu nie ma co robić.

Także nie no, Korwin mimo wszystko spoko ziom, czasem walnie coś bez sensu, ale ja tam na niego zagłosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tl;dr


#jkm
#korwin
  • 46
@PatologiiZew: @patyk15:
Albo inaczej, dajcie przykład z ostatnich 10 lat, w Polsce, polityka który przy pomocy normalnych wypowiedzi, bez kontrowersji, uzyskał w wyborach wynik lepszy od JKM.
Oczywiście chodzi o kogoś spoza układu PO PIS PSL SLD.

Moim zdaniem, nie ma nikogo takiego.
@erbo: Ja uważam że akurat ten słynny hitler to ma mały wpływ na to. Jest wyrazisty i tego mu nikt nie odbiera. Wystarczy spojrzeć ile UPR i inne dostawały głosów a ile dostaje teraz Korwin. Nie ma jakiegoś znaczącego progresu który by usprawiedliwiał tak wielki elektorat negatywny ;) Na szczeście to nie moja bajka.
@erbo: Próbujesz wmówić mi, że Korwin zyskał popularność dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom. Nie ma kogoś takiego, bo mało kto posiada taką wiedzę, jak JKM.
@PatologiiZew:
Pod pojęciem "Hitler", mam na myśli całą kontrowersyjność.
I ma ona znaczący wpływ na progres, bo bez tego byłby poziom UPR czy KNP, które nie istnieją bez odwoływania się do postaci JKM.
A elektorat negatywny nie ma żadnego znaczenia, skoro walczy się o przekroczenie progu.
@erbo: Podczas wyborów prezydenckich w 1995 uzyskał 428 969 głosów.
Minęło 20 lat. Od tego czasu raz lepiej raz gorzej. Jest wyrazisty i kontrowersyjny. To przyciąga młodych ale jednocześnie tworzy ogromny elektorat negatywny. Odbija się od dna dzięki coraz gorszej sytuacji w kraju i rozwojowi internetu.