Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w mojej mieścinie gościł JKM. Udało mi się wymienić z nim parę zdań. Strasznie jest uparty. Jeszcze podczas przemówienia zaznaczał, że "nie chce się podlizywać wyborcom". Spytałem go, (trochę w stresie było się trudno wyrazić xD) po co w różnych wywiadach zawsze dodaje coś w stylu, że hitler nie wiedział o holokauście, kobiety lubią być trochę gwałcone, czy że są głupsze od mężczyzn - niby wszystko prawda, ale takich rzeczy nie powinno się mówić jako polityk, bo odpycha to ludzi średnio-inteligentnych, którzy by go poparli, ale powiedzą, że na tego Korwina pajaca co gwałci baby, nie będą głosować. Korwin oczywiście zaczął, że ktoś tam wyznaczył nagrodę za znalezienie dowodów, że Hitler wiedział o holokauście, no ale tłumaczę mu, że nie chodzi o to czy to prawda czy nie, ale o to, że tępy lud powie, że Korwin mówił, że za Hitlera było lepiej... to ten się uśmiechnął i machnął ręką xd Ten człowiek nie zdaje sobie sprawy jak wielu potencjalnych wyborców traci, ale z drugiej strony... powiedział, że jemu 15% wystarczy do rządzenia.

Później już tak luźniej zapytałem o ten słynny klip Nowa Siła. Przyznał, że parę osób za to od niego oberwało :d Wspomniałem, że napisałem komentarz na fb u Pana Wiplera, że wyszedł z tego żałosny plagiat i Wipler odpowiedział mi, że żałosny to jest brak szacunku dla pracy młodego człowieka xd no to Korwin z uśmiechem tam jeszcze raz przyznał, że trochę głupio z tym klipem wyszło, ale no wiadomo, że jakiejś wielkiej afery z tego powodu nie ma co robić.

Także nie no, Korwin mimo wszystko spoko ziom, czasem walnie coś bez sensu, ale ja tam na niego zagłosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tl;dr


#jkm
#korwin
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatologiiZew:
Ale po co robisz kurtyzanę z logiki i nie wspominasz o frekwencji i kontrkandydatach, które to rzeczy mają ogromny wpływ na liczbę głosów w tego typu wyborach?
  • Odpowiedz
@erbo: Tak, inwalidą jest napisanie że Korwin ma ogromny elektorat negatywny. Elektorat który zdobył dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom. Moim zdaniem to one są winą sufitu nad jego głową. Takiego nie do przebicia.
Moim zdaniem jeśli Korwin wystartuje samodzielnie to do sejmu się nie dostanie. Czas pokaże ;)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew:
Ale serio nie ogarniasz co ja napisałem..
JKM kontrowersyjny z elektoratem negatywnym dostaje te 3-6% i może wejdzie do sejmu.
JKM nie kontrowersyjny jest bez żadnego elektoratu i dostaje 0.01%
  • Odpowiedz
@erbo: Nikt się takiej 5-10letniej formacji nie podjął. Typowe dla ludzi którzy żyją z polityki. Zalążki są w RN. Mam nadzieję że pójdzie to w dobrym kierunku. Czas pokaże ;)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew:
Załóżmy że RN przebija próg 3% i zaczyna być zapraszany na jakieś dyskusje polityczne do TV.
W pierwszej lepszej dyskusji pada tekst że "RN to ci co organizują co roku demolowanie stolicy"
Z miejsca masz większy negatywny elektorat niż JKM za Hitlera i zero szans na 5%.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Z gigantycznymi strukturami, nawet motywowanymi utratą pracy i dochodów, co jest jedną z najlepszych motywacji, zaraz po śmierci, PSL ledwo przekracza 5%, więc powodzenia :)
  • Odpowiedz