Wpis z mikrobloga

Wracając do tamtego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/11552646/mirki-kumpel-mi-polecil-kiseijuu-vel-parasyte-wiec
W jakiej formie muszę wkleić linka z anime-odcinki do Otaku Helper, by załączało się ściąganie? I czy to normalne, że po jakimś czasie dopiero wyskakują info o prędkości itp. Zauważyłem też, że po zastopowaniu i zamknięciu dalej działa w tle i używa sieci (sprawdzałem w stanie połączenia LAN) i dopiero po jakimś czasie się stopuje i program się wyłącza, znikając z task managera, aczkolwiek jak zauważyłem że pobrało ponad 300MB bo tyle epek zajmuje to dalej używa sieci i musiałem ręcznie zabić proces
#anime #kiseijuu #parasyte
  • 14
@TheLaw: nie wiem co to OH, ale wszedłem na tę stronę i o ile masz na myśli ściągnie filmu ze strony ze streamem online, to sprawdziłem i ściąga mi to videodownloadhelper do firefoxa, więc podejrzewam iż każdy dodatek służący do ściagania wideo ze stron Ci to ogarnie, po co się bawić w jakieś dedykowane oprogramowanie?
@ryhu: Chodziło mi o Otaku Helper. A z tym download helperem to obawiam się, jakbym wybrał w playerze 1080p i dał ściąganie to jakość byłaby gorsza niż plik źródłowy
@TheLaw: Tak jak mówi @ryhu musisz ściągnąć video download helperem, bo OH to taka beta i nie masz co od niej dużo wymagać.
Jakość będzie taka jaką sobie wybierzesz więc nie masz co się martwić.