Wpis z mikrobloga

@mroz3:
A jakie inne książki czytałeś? Mnie poza Verticalem żadna nie podeszła zbytnio, choć Kameleon byłby u mnie drugi na liście.
Też mam żonę i kota - nowa rodzina 2+1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ragnarokk: Vertical pierwszy przeczytałem tam pomysł sam był bardzo dobry ale środek książki był dosyć nużący, czytałem tez Mars dobra powieść nie ejst to wybitne dzieło ale w sam raz na kilka iweczorów
@mroz3:
Co do oceny Vertical się zgodzę, pomysł lepszy jak wykonanie, ale i tak książka bardzo dobra. Kameleon lepszy od Marsa, więc pewnie Ci się spodoba. Mnie Mars zmęczył, ale i tak skończyłem :)
@Ryyuk: mojej w pewnym momencie włączyło sie parcie na małżeństwo wieć odczekałem jeszcze rok i fiuuu tak powstał chocpakik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ryyuk: cieżko mi powiedzieć bo każdy jest inny a moja wprost mówiła o co chodzi także Tobie pozostawiam ocenę, nie rób nic pochopnie a władowanie się w małżeństwo jest bardzo prosto gorzej z miejscem do meiszkania pracą etc
Nie no ja juz wiem, ze w tym pasku cale zycie bede chodzil :P (ale smieszna aluzja do #rozowypasek) Tylko mysle zebysmy narazie sie skupili na pracy i studiach ( ja mam jeszcz ok 6lat studiow) ona konczy licencjat a pozniej Merydz