Wpis z mikrobloga

#epapieros #epalenie #papierosy #rzucaniepalenia #rzucampalenie

Mniej wiecej 3 tygodnie temu dotarl do mnie istick+nautilius mini i paczka 8x10ml lq od BM, oczywiscie z polecenia mirkow, jeszcze raz dzieki.
Przez pierwsze 80ml wypalilem rowniez okolo 5 paczek papierosow... Zamowilem kolejne 80ml, nowe smaki.
Palilem tylko e przez 6 dni, 7ego dnia zapomnialem go zabrac ze soba...
Bez zadnej walki, przykrosci czy zlosci:
- ostatni analog 12 dni temu
- ostatni e 6 dni temu

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Palilem przez prawie 6 lat, rzucilem na prawie 4 lata, wrocilem do palenia na poczatku 2014 w trakcie ktorego palilem paczke dziennie az do teraz :-) Jestem dobrej mysli :-)
  • 4
@creaf: Dasz radę, ja analogi paliłem 10 lat, przesiadłem się na epeta, przez pierwsze kilka miesięcy spaliłem max paczkę fajek, a teraz zupełnie 0 bo śmierdzi to jak cholera i po 3 buchach już się chce rzygać. Powodzenia.
ED: I schodź z nikotyną, to jeszcze całkiem rzucisz ;)
@creaf: A skąd ten powrót do nałogu po 4 latach, jeśli można? Ja na razie świeżak, 4 miesiące niepalenia po 13 latach palenia - czuję się jak młody bóg, nigdy nie było lepiej, ale gdzieś z tyłu głowy jest obawa, jak się czyta/słucha podobne jak Twoje wypowiedzi, że zdarzają się powroty... :)
@ToeToe: sporo mialem na glowie w koncowce roku 2013, duzo stresu. Pojechalem ze znajomymi na sylwestra i narty, kompletny relaks. Jak dnia zero postawilem auto pod pensjonatem tak dopiero wracajac do domu do niego wsiadlem, tak to z kim innym jezdzilem a ze sniegu nie bylo i nawet 60km na stok jezdzilismy to sie tak w drodze podpijalo...Jakis taki dziwny klimat sie zrobil ze zaczalem popalac i tak zostalo :O To