Wpis z mikrobloga

Jednej rzeczy nie rozumiem... czemu to piwo jest tańsze od chamerykańskich sikaczy, których przecież nawet świniom bym nie dawał. Pies nie chce pić wylanego "piwa" np. Bud, a własne gówno wpieprza, jak małpa kit. Może nie tylko z rozsądku przestałem pić alko, ale i też dlatego, że trudno tu dostać cokolwiek nadającego się do spożycia.

Jakby ktoś chciał zacząć eksportować z kraju, to ja jestem już na miejscu.

#vancouver #kanada #piwo
Pobierz ArschGesicht - Jednej rzeczy nie rozumiem... czemu to piwo jest tańsze od chamerykańs...
źródło: comment_HyBi89GefemwUY0Ri0zqWQpHt6y7Gtkt.jpg
  • 24
@Ryjuss: rzyg.

Mieszkałem ponad 7 lat w Monachium i dobrze wiem jak smakuje dobre piwo. Chociaż sam już nie piję, to czasami lubię spróbować i podyskutować. Teraz tu jest milion mikrowarzalni (?) i hipsterzy o brodach długich zapijają się i dyskutują. Jak w końcu znalazłem Żywca (przecież to najzwyklejsze piwo), to o mało nie zachłysnąłem się wciągając pyszny trunek. Jestem też bardzo tolerancyjny. Rodzice robili wina, znajomi piwa, jak wspominałem, lubię
@ArschGesicht: Żywiec to eurolager, coś co ma smakować jak woda, by gówniarze wypili tego od cholery. No chyba, że mówisz o Żywieckim Porterze (który notabene jest warzony w Cieszynie), to jest nasz rodzimy porter, moim zdaniem najlepszy rodzaj piwa (polecam spróbować Komesa Porter Bałtycki).
P.S. Nie jestem hipsterem z długą brodą, ale dobre piwo wypić lubię.
Jak w końcu znalazłem Żywca (przecież to najzwyklejsze piwo), to o mało nie zachłysnąłem się wciągając pyszny trunek.


@ArschGesicht: gosciu, rzygnij tym rzywcem i wracaj do monachium na siki z oktoberfest, nawet mi cie nie zal
@historiofil: jak już wspominałem, lubię piwo. Najróżniejsze. Ale jak posmak trwa pół godziny i smakuje, jakbyś ze trzy razy już wypił to samo piwo, żeby tylko je do kufla zwrócić, to ja wolę coca colę.

@RomeYY: nie szukam współczucia. Skoro uważasz, że Monachijczycy nie mają pojęcia o piwowarstiwe, to trochę mi ciebie żal. Jest w Bawarii kilku kolesi, którzy się na tym znają.

Ty natomiast wracaj do swojej Warki Strong
kilku kolesi z Bawarii vs tysiace w USA, nie mam pytan


@RomeYY: spoko. Pij sobie amerykańskie piwo jak ci smakuje. nikt ci nie broni. I idź świat rozpowiadać, że to jednak Amerykanie, a nie Bawarczycy lepiej znają się na warzeniu piwa. To pewnie jakaś amerykańska tradycja, nie?

Podpowiem ci, nieobeznany kolego, że pierwszy z brzegu, np. Augustiner-Bräu, założono w Monachium przed rokiem 1330 i do tej pory robią browary, bo się
@ArschGesicht: Chyba nie bardzo rozumiesz o co koledze wyzej chodzi. W Bawarii owszem produkuja piwo od wiekow i znaja sie na tym. To jest ich tradycja i swietosc powiedzialbym. Tutaj jednak chodzi o tzw. piwna rewolucje, ktora szczegolnie w USA ekspolodowala. Powstaly tysiace nowych malych browarow, ktore robia kazdy mozliwy rodzaj piwa i caly czas wymyslaja nowe smaki. Piwo jest robione w sposob tzw. rzemieslniczy czyli recznie a nie na przemyslowa
Augustiner-Bräu


@ArschGesicht: hurr durr, jaki ja jestem pan i znawca, pije tylko piwa z browarow komercyjnych ktore zaczely warzyc w 13 wieku, im starsze, tym lepsze, TRADYCJA( ͡° ʖ̯ ͡°), powaznie, szwaby w wiekszosci maja siki a nie piwo, rewolucja u nich dopiero raczkuje w porownaniu z Polska a co dopiero w porownaniu z USA, wez troche pocztaj chlopie o piwie a nie piszesz bzdury, bo sie
@RomeYY: Co ty, kurde... znowu na autobus szkolny się spóźniłeś i siedzisz w domu? Idź, dzieciaku pobaw się patykiem na podwórku. Może ktoś na trzepaku będzie to sobie pogadacie. Marta z ostatniej klatki podobno zakłada na wiosnę aparat na zęby.

Będzie beka.

Tak na serio to przez takich jak ty istnieją ludzie pokroju Testovirona. W ogon się ugryź, to może ci ulży.