Wpis z mikrobloga

@gaska: to jest sliski temat i podwojne standardy wykopkow ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy facet zapyta tutaj o granice to nic mu nie powiedza, zas jak dziewczyna zapyta o roznice miedzy 20 a 35 to hurr dürr szmata xd
@kajelu: A kogo to obchodzi jaka jest różnica wieku ? Oczywiście jeśli ktoś jest pełnoletni to jego sprawa ! Nie nam to oceniać.
To mnie śmieszy facet ma 167cm a kobieta 180cm i ktoś ustalił że tak głupio wyglądają i nie mogą być ze sobą ? Niektórzy chcą nam odebrać szczęście nie dajmy sobie odebrać szczęścia walczmy o nie !!
@kajelu: Jestem młodszy od swojego różowego o rok. A czy jest granica, to zależy. Znałem małżeństwo gdzie kobieta była starsza o 13 lat i tworzyli bardzo dobre małżeństwo. Babka była trochę jak matka, która faktycznie trzymała gościa w pionie. Niestety choroba ją zabrała a facet stoczył się na samo dno i teraz mieszka na ulicy.
Tam gdzie jest różnica kilku lat to tego nie widać, chociaż kolega w moim wieku (23lvl) ma dziewczynę 25lvl i widać,że jest starsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Co to w ogóle za granica rozsądku, jak ktoś się kocha to wiek nie ma znaczenia.