Wpis z mikrobloga

Ludzie, też macie bekę z podludzi których motto weselne to "Jakie wesele takie potem wspólne życie"? Zawsze są to jakieś karyny i sebixy ze wsi, dla których szalone pełne emocji życie to chlanie do porzygu, obżeranie się świniakiem aż żołądek pęknie a najlepiej jakby ktoś jeszcze dostał po mordzie. "Hehe patrz karyna jak wujek zbyszek się #!$%@?ł, to jest melanż, takie będzie nasze życie, #!$%@? wujek, #!$%@? ja, matka po ryju dostanie bo zupę przesoliła ojcu a my będziemy się całe życie wozić naszym nowym Audi A4 rocznik 1995 który własnie dostaliśmy od dzianych chrzestnych bo chcą dać mi prezent na całe życie, by potem nie musieć patrzeć na mój ryj" hehe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#podludzie #wesele #bekazpodludzi #oswiadczenie
  • 10
@szymon_jude: A ja mam pół rodziny ze wsi i co chwilę słyszę, że na weselu sobie mordę obijali albo robili wesele na remizie bo przecież musi być huczne, na sale może zabraknąć ale na wódę nigdy, jeszcze na poprawiny musi być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lunder: well, fuck. Moje wesele wyszło w granicach 1,5k po prostu poszliśmy z obiema rodzinami (rodzice, bracia i siostra) na obiad. Co prawda pojechaliśmy w góry potem, ale to wciąż wyszło bardzo mało względem tego co się mówi o weselach. A i nikt się nie #!$%@?ł ani nie pobił. Przegrałem życie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
p.s. nie wziąłem też kredytu na to wszystko!
@mortt: Właśnie chodzi o to, że wygraleś bo karyny się zadłużają bo wierzą, że drogie wesele to i bogate życie będzie, a kończy się na tym, że spłacają 10 lat jeden melanż
@mortt: same here. Mielismy po slubie obiad a mily wlasciciel restauracji udostepnil nam nawet osobna salke gdyby jednak ktos chcial zatanczyc wolnego ;) Mielismy slub w swieto narodowe, wiec cala restauracja byla pusta i wlasciciel bardzo byl zadowolon, ze ktokolwiek przyszedl i zaplacil :) Wieczorem nawet mielismy sile na noc poslubna a nie dreptanie do 7 rano, zeby autobus gosci rozwiozl.
@Lunder: dlatego, aby niknąć tej całej imprezy (ble), zdecydowaliśmy się z żoną na ślub w kościele Cudu w Kanie Galilejskiej ;) Polecam jeśli ktoś szuka niekonwencjonalnego rozwiązania.