Wpis z mikrobloga

czesc mirki spod #aliexpress #miband #xiaomi. są jacyś użytkownicy wymienionego wyżej mi banda?
1. najtaniej i najpewniej od goldwaya? ok 20$ tam; czy jest jakieś tańsze i pewne źródło? gdzieś na wishu?
2. nie ma problemów z parowaniem i obsługą innych fonów niż xiaomi?
3. jak wygląda trwałość paska i samego urządzonka?
4. no i ogólnie, jak się sprawdza w codziennym użytkowaniu, w sleep trackingu, wybudzeniu i powiadomieniach, bo myślę, że z trackingu kroków mniej bym korzystał.

Dzieki za kazda odpowiedz ;>
  • 21
@kAdi: 4. Tracking kroków akurat się chyba najbardziej przydaje. Mierzenie snu to taki w sumie bajer, o którym po tygodniu się zapomina. Wibrowanie przy telefonie całkiem niezłe jak się ma telefon w torbie. Ogólnie może być, ale po chwili się zastanawiasz, czy ta opaska ci w ogóle jest potrzebna. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kAdi: W sumie z plusów - to jeszcze całkiem nie najgorzej wygląda na ręce. Ale tak to ja już przestałem nawet wchodzić na apkę xiaomi, żeby sprawdzić ile przeszedłem dzisiaj / spaliłem kalorii. Jak dla mnie to lepiej np. powerbanka xiaomi kupić.
@Alexy: akurat na reku zawsze mam normalny zegarek wiec nie wiem czy nie gryzłoby to się ze sobą ;P a powerbank nie jest mi niezbedny, caly dzien bateria mi styka bez problemu
@kAdi: bo za mało diod :D
a tak to gearbest miał najtaniej ostatnio bo dhgate się skończyl a wish ma drogo. na alie nie ma kuponow chyba teraz.
na 1+1 działa miband
pasek mi się urwał w jednym miejscu i gumka też trochę jest popękana w 1 miejscu :D
wibrować mi wibruje a tego chciałem. budzika nie używam od tego mam coś innego ale godziny spania dobrze łapie.