Wpis z mikrobloga

Uważacie, że City ma jakieś szanse na awans w starciu Barceloną? - bukmacherzy są raczej bezlitośni dla Pellegriniego, kurs na awans Barcy to 1.36, ja raczej też nie mam co do tego złudzeń.

Oraz krótka mirko ankieta co do rezultatu jutrzejszego spotkania:
bukmacherzy: wygrana City - 3.30-3.58, remis 3.50-3.70, wygrana Barcelony - 2.07-2.20
#pilkanozna
  • 19
@krol_magnezu: No szczególnie w ostatnim meczu ligowym pokazała. "Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz", a City wygrali z Newcastle 5:0 ;) Chociaż muszę przyznać, że ostatnio Barca gra najrówniej w Europie.
@Pustulka: Nie wiem czy celowo takie pytanie zadałeś, ale powinno ono raczej brzmieć "Czy City będzie faworytem?".
Wiem, że w LM są ciency jak dupa węża, ale gra w końcu mistrz najlepszej ligi świata gra na własnym stadionie.
@krol_magnezu: Wiem jak to ostatnio wygląda, ale trzeba zauważyć, że City zaliczyło dołek po wyjeździe Yaya Toure na PNA. Co nie zmienia faktu, że nadal to Barcelona jest faworytem dwumeczu. Jutro może być różnie.
Pewnie też nie wszyscy wiedzą, że Yaya wciąż pauzuje przez jeden, a City bez niego to dużo słabsza drużyna. Kompany już zapowiedział, że się nie boją Barcelony XD