Wpis z mikrobloga

Dlatego zawsze za gale płace paypalem. Nie ma wałków i spoko gala hajs zostaje u nich. Jest jakaś #!$%@? akcja jak dzisiaj, leci zwrot. Dodatkowo w zależności od tego jak #!$%@? akcje odwaliła federacja od 1-3 kolejnych gal oglądam metoda na zwrot jak dobra gala by to nie była.
Wiem, że znajdzie się kilka osób które powie, że moje 40 złotych gowno znaczy ale:
1.Liczę, że jest więcej osób które działa podobnie
2.Takim wpisem staram się zachęcić innych do podobnego działania i głosowania portfelem co przy większej ilości federacja w jakiś sposób odczuje
#famemma
  • 11
@GoodGuyChucky93: tak właśnie myślę co na to UOKiK, strasznie lubili się tym podwójnym main-eventem chwalić a nawet nie chcieli załatwić rezerwowego/rezerwowej walki, kasa najważniejsza

"znajdzie się kilka osób które powie, że moje 40 złotych gowno znaczy" - nie chodzi o 40zł a chodzi o zasady
@afca: wchodzisz na stronę wybierasz transakcje i zgłaszasz spór. Jakiś krótki opis ze nie dostałeś produktu za który zapłaciłeś, następnie sprzedający ma jakiś czas na odpowiedz ale paypal jest bardziej po stronie kupującego plus fame to zlewa i nie odpowiada na spory. Ze względu na brak odpowiedzi paypal z automatu rozpatruje sprawę na twoja korzyść i pieniądze wracają na konto. Co prawda trwa to 2-3 tygodnie od twojego zgłoszenia ale:
1.Nic