Wpis z mikrobloga

@isolation: zawsze ostatnia lekcja biologi w 2kl. liceum. Czwórka gości siadała z tyłu klasy i dzieliła po równo kreski. Nigdy nic nie wyniosłem z tych lekcji po za zajebistym relaksem.
P--------e było w 3 klasie jak postanowiłem, że będę zdawał maturę z biologii...
  • Odpowiedz
@Psikusmistrz: Przypomniało mi się jak wciągaliśmy i jak kumpla ruszyło. Jak kichnął to chyba cała zawartość nosa wraz z zatokami mu wyleciała na podłogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Psikusmistrz: Uu redbull i to jeszcze 7 gramowy, dobrze że sobie zostawiłem jednego takiego na pamiątkę bo już takich nie produkują. Ile to pudełek się przewinęło przez moje ręce przez te 9 lat ...
Jednak snuff najlepiej smakował jak miał nutkę nielegalności, czyli gimbaza/licbaza. Nigdy nie dałem się nakryć, a bywało blisko ;)
  • Odpowiedz
@Psikusmistrz: Dopiero pisząc posta sobie uświadomiłem, że już prawie 9 lat minęło od pierwszego kontaktu z tabaką. Koneser to raczej nie, w życiu to miałem styczność może z 20 rodzajami tabak, więc koneserstwem nie można to nazwać.
  • Odpowiedz
@benwatkins: U mnie dyro się przyczepił i był gnój w szkole mocno, stwierdził, ze to to samo co p-------y, pomimo, że rzucałem mu paragrafami, że nie i że tabaka nigdzie nie jest zabroniona
  • Odpowiedz
@Psikusmistrz: kiedyś wciągnąłem tego gówna za dużo na raz. Wypaliło mi naczynia krwionośne w nosie. Krwi było tyle co...no, mniej więcej tyle co w małym słoiczku na koncentrat pomidorowy. Co drugi, trzeci dzień. Do dziś krwawię raz na jakiś czas, przy szybkim wzroście ciśnienia, i sam już nie wiem, dalej od z-------h naczynek, czy alergia. Lekarz nie był pewien (na alergię leczyłem się na długo wcześniej przed odkryciem tabaki). Nie
  • Odpowiedz
@Sojerr: Mnie tabaka chyba uszkodziła mózg, bo od czasu kiedy ostatni raz wciągałem - zmniejszyła się szybkość przesyłania informacji między moimi synapsami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Psikusmistrz: Miałem takiego starszego wuja śmieszka (szwagier dziadka czy jakoś tak). Jak miałem z siedem lat to dał mi powąchać zawartość pudełka "hehe, ho no zobacz, powąchaj". 10 lat później wciągałem w liceum.
  • Odpowiedz