Wpis z mikrobloga

Powiem Wam drogie Mirki, że przydałoby się odłączyć skrajne #4konserwy od internetu, od wykopu. Należy im stworzyć wzajemne kółko agresji wobec otoczenia, jakieś zamknięte forum jadu, w którym wszyscy spełnieni w swojej agresji do cywilizacji będą lizali się po jajach bez zatruwania otoczenia. To są ludzie nieposiadający ŻADNEJ empatii wobec innych ludzi, otoczenia.

Jak można żyć w związku z kimś takim? ( ͡° ʖ̯ ͡°) To jest dramat. Oni potrzebują pomocy. Szczególny wysyp wyszedł przy konflikcie na #ukraina oraz przy #oscary2015 - film #ida.

Szkoda mi ich jak cholera, bo nawet nie chcę sobie wyobrażać jakie dno psychiczne trzeba osiągnąć, aby tak się zachowywać.
Ta ich frustracja jest bardzo niebezpieczna. Poważnie. Siła napędowa faszyzmu, wręcz siła napędowa działań Hitlera - jakkolwiek kuriozalnie to zabrzmi teraz - zaczyna się rozpędzać. Powody te same.
#neuropa #polityka #psychiatria #przegryw #wygryw
  • 16
@danin: Odcinaj. Gwarantuje Ci, że jestem Polakiem i patriotą. Z krwi i kości. Dlatego nie toleruję obecnych działań Ruchu Narodowego ani KNP, które - patrząc po ich aktywności - mają chęć #!$%@?ć kraj za ruble. Szukam partii, której mogę powierzyć swoje POLSKIE i GŁĘBOKIE patriotyczne wartości. Co sugerujesz? Rosja jest moim wrogiem.
@danin: #!$%@?, nie udawaj cepa. To Rosja chce nas wciągnąć w konflikt, a nie Polska sama siebie. Myśl.
Po #!$%@? te wszystkie prowokacje "Wileńskiej..."? FSB pracuje silnie, aby #!$%@?ć solidarność w regionie i wciągnąć w wojnę z Rosją. Jesteśmy na etapie zabezpieczenia RP, granic, społeczeństwa. Rosja próbuje (dość skutecznie) #!$%@?ć to wszystko i jednocześnie wciągnąć w nas w konflikt z partnerami z naszych okolic.
@danin: Nie no #!$%@?, kilka stron na facebooku. 2 dni później #!$%@? Ambasada PL i dziesiątki gównianych "spray"-owych prac "POLSKIE WILNO". Wszystko to ma na celu skłócenie społeczności - docelowo krajów.

Przesyłanie broni na Ukrianę uważam za rozsądne. Im dalej od naszych granic będzie miał konflikt dotyczący naszego regionu i Polski, tym bezpieczniej dla nas. Już wiem z kim rozmawiam, więc mi szkoda czasu na dalsze przerzucanie się.
internetu, od wykopu. Należy im stworzyć wzajemne kółko agresji wobec otoczenia, jakieś zamknięte forum jadu, w którym wszyscy spełnieni w swojej agresji do cywilizacji będą lizali się po jajach bez zatruwania otoczenia. To są ludzie nieposiadający ŻADNEJ empatii wobec innych ludzi, otoczenia.


@oligarcha: Też kiedyś był taki gość imieniem Adolf który uchronił naród niemiecki przed żydami... Neonaziści jak zawsze w formie... ehh Widać masz spory ból dupy bo konserwy mają w