Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie:

- Hej, Mój Różowy Pasku, była tu do Ciebie Daria, ta Twoja gruba koleżanka, chciała od Ciebie...

Więcej dużych liter nie mogłeś postawić? O ile zwracasz się bezpośrednio do kogoś, to jest to poprawne, chociaż wcale niewymagane, to w dialogach, gdzie przytaczasz czyjeś słowa jest to błąd, a poza tym głupio wygląda.
@Zatwardzenie: co? XD człowieku, to wam coś padło, mnie ta rozmowa po prostu bawi i to, jak wjechaliście na baby i ich rzekomą 'logikę' z jakiejś totalnej pierdoły. mnie to wisi kto tu jest kobietą, a kto facetem, jakby kwestie były zamienione i to była twoja koleżanka, byłoby to tak samo zabawne. mnie się nawet ciśnienie nie podniosło, za to ty uważaj, bo zaraz trzeba będzie dzwonić po ambulans
#!$%@? mnie #logikarozowychpaskow w tym temacie. Totalny odlot.
Rozumiem, że różowy pasek @Zatwardzenie nie mógł powiedzieć "ta Daria, którą ostatnio chamsko nazwałeś grubą!". Zamiast tego sam zniżył się do "chamskiego" poziomu i użył tego sformułowania, wychodząc tym samym na hipokrytkę. OK, mogła mieć intencję dopasowania się do sposobu komunikacji swojego chłopaka (aby ją zrozumiał), ale absolutnie nie zmienia to faktu, że sama wyraziła się ordynarnie o swojej koleżance. Jak ktoś coś