Wpis z mikrobloga

@cuberut: to opinia na temat tego jednego filmu. Tylko tyle i osobiście wolałbym by HTTYD2 zgarnęło statuetkę, tylko tyle. Niemniej skoro BH6 dostało to niech ma swoje. Najwidoczniej w tym filmie było coś co dostrzegli członkowie Akademii, a czego sam nie widzę.
@qnebra: Inna kreska, niż przyzwyczaiły nas wielkie amerykańskie studia, trochę infantylna, ale ma to swój urok.
Przede wszystkim świetnie opowiedziana historia. Trochę szkoda, że nie zrobili dobrego polskiego dubbingu, ale i tak jest dobrze.
@cuberut: włączony i się teraz ładuje. Wersja ENG z polskimi napisami.

Szkoda, że nie oglądam tysiąca filmów rocznie, tylko robię uważną selekcję i odrzucam gówna i kity wszelkiej maści. Może by nie było tak wysokiego oceniania praktycznie wszystkiego od 7 do 10. Może by się nie dawało przeciętnemu filmowi oceny 8 lub 9 tylko za bardzo dobrą muzykę, sferę wizualną lub jedną scenę która poruszyła.
@qnebra: Ja też już jakiś czas temu stwierdziłem, że oglądam tylko filmy wstępnie ocenione na co najmniej 7, bo szkoda mi czasu na oglądanie szajsu. To już nie przeszkadzam. Miłego seansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)