Wpis z mikrobloga

Jestem na wykopie juz nieco ponad rok, ogladam wszystkie smieszne obrazki, czytam kazda paste, czasem sama cos wrzucam. Na glowna nie wchodze, bo #tylkomirko
Jest tu duzo popularnych wykopkow i az chcialoby sie ich poznac dlatego nigdy nie negowalam zadnego #pokazmorde no bo w sumie to fajnie wiedziec jak wyglada ten kumpel z mirko co ciągle leci w goronce z prędkościa over 9000
ale kiedy wchodze na mirko i nie ma nic poza atencyjnymi #!$%@? z tagu #pokaznogi #pokazbrzuch to mam ochote wyrzucic wszystkie urzadzenia, ktore maja polaczenie z internetem przez okno, jesli #!$%@? sie wam wykop z jakimis plejsbukami czy innymi fotkami pe el to mi przykro ale nikt was tutaj nie chce


#oswiadczenie #gorzkiezale
  • 33
@pris00ner: udostępniając moj brzuch nie czuje sie ##!$%@? a kims komu coś udalo sie zrobic ze swoim ciałem a nie kanapa, telewizor, goralskie skarpety zajebiście grube, w szafce chipsy i batony, mam beke właśnie z takich wpisów, bo macie tyle wolnego czasu a nie dodacie jakiegoś sensownego wpisu tylko sie powtarzacie, giry i brzuch będą, sama wkrótce wstawie nowe foto mojego brzucha.
Od tego tez jest tag @roknasilowni. Polecam @