Wpis z mikrobloga

A oto i moje #pokazauto :) #bmw #e39 z 1998r, którym poruszam się na codzień :) M52B20, Oxford Green, wszystko co się da w oryginale tak jak wyjechał z fabryki, zero wsi itd ;) Myślałem żeby sprzedać, bo silnik bez szału ale trochę szkoda mi takiego auta i chyba zostanie u mnie na dłużej. Po 4000 km jestem bardzo zadowolony i szczerze mówiąc nic mi więcej nie potrzeba.

#samochody #motoryzacja #prawilnebmw
Pobierz
źródło: comment_fGklxKDQECOcBKQEiWATp1catZ8ysvP7.jpg
  • 9
@Amfidiusz: Jeśli robisz 4000 km autem, które sprowadziłeś z przeznaczeniem na sprzedaż, a zamiast sprzedać zostawiasz je dla siebie to ono musi być dobre. Jedyny powód dla jakiego myślałem o sprzedaży to fakt, że mogę kupić coś mocniejszego, w kombi i jak się trafi to w gazie.
@Kejran: @Amfidiusz: zrobię mała podpinke. Tłuke sie e39 530d wszystko ładnie pięknie było a ostatnie pare dni brakuje jej siły powyżej 100 i pod górki. Musze #!$%@? na obroty i jakby odblokowuje ja. Automat. Nie dbam o nic. Jak w lipcu przed trasa bardzo długo mechanik mi oglądał to wspominał ze wężyk od podcisnienia robi sie nieszczelny. Ktoś cos? A i powinienem sie przejmować ze termometr pokazuje mi notorycznie -
@empeash: Najprawdopodobniej wężyk, jak kiedyś mi w dieslu rozłączył się taki to auto zachowywało się jakby nie miało turbiny.
@delbana: Nic nowego, wielu bmw się kojarzą ze wsią i z dresiarstwem ale to przez to, że po prostu nie wiedzą jakie to są fajne samochody.
I tak przy okazji to jeździłem ostatnio najnowszą 5'ką F10 i szczerze mówiąc to poza designem, bajerami i technologią to wciąż takie same e39 jeśli