Wpis z mikrobloga

W sensie Twoim obowiązkiem wobec ojczyzny jest być oszustem?

@Loloman: W tym rzecz, że on nie jest Polakiem, więc to może rzeczywiście być jego obowiązkiem. Swojej ojczyzny przecież nie oszukuje.
@elektryczny_mariusz: E gdzie? Jeśli odnosisz się do tego co mówił o byciu rolnikiem to mam złą wiadomość - jesteś głupi, bo chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Krul nie robi tam nikogo w #!$%@?, a wszystko zgodnie z prawem, więc wybacz, ale wyszedłeś na debila jeśli o tym akurat przypadku mówisz.
W skrócie Korwin nie oszukuje, autor wpisu jest oszustem i podaje fałszywe dane, co zgodne z prawem chyba nie jest, bo
@Defender: łał, ale jesteś śmieszkiem. Nagroda Tadeusza Drozdy wędruje do ciebie. Prawdopodobnie dałbyś się zapiąć od tyłu żeby tylko zdobyć parę plusów.
I to nie tak że "OLABOGA OBRAŻAJO KRULA", bo moja reakcja byłaby taka sama niezależnie od tego dla kogo podpisy byłyby akurat zbierane. Mam nadzieję że spotkają cię jakieś nieprzyjemności za podawanie fikcyjnych danych.

Aaa, i jeszcze jedno.

Wpisałem fikcyjne imię, nazwisko i totalnie randomowy PESEL. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Defender: jestem rozczarowany, myślałem, że napiszesz, że dałeś klapsa w dziąsło (miejsce na nick mirka, którego zapomniałem) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jaskier: Czym niby? Kompletnie debilnym komentarzem, który nic nie wnosi do dyskusji i kompletnie nie ma znaczenia? Jeśli już drogi geniuszu, to mogłem co najwyżej sam siebie zrobić przygłupem jeśli mój komentarz byłby np. tak upośledzony jak Twój, ale skoro nawet tego nie rozumiesz, to widać słowo przygłup jest jednak zbyt łagodnym określeniem Twojej nikłej inteligencji...

Eh, czemu debili jest tak dużo na świecie że w co drugiej dyskusji muszę na