Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki z #krakow

Mam nietypowe pytanie: czy ma ktoś pożyczyć antyszczekacz? Od 4 miesięcy pies mojego sąsiada jest zostawiany sam w domu i od godziny 9 rano do 23 wieczorem cały czas szczeka. Pracuję w domu i wybitnie mi to przeszkadza, żadne służby i stowarzyszenia nic z tym nie mogą zrobić. Chodzi mi jedynie o sprawdzenie skuteczności takiego urządzenia, obiecuję że oddam - nie jak ten od namiotu. Pomoc wynagrodzę.

Taguję: #pies #psy #zwierzaczki #pomocy ##!$%@?
  • 7
@Nemsik: Nic Ci to nie da, w niektórych przypadkach co najwyżej jeszcze bardziej nakręci psa. Moja rada, zostań upierdliwym wrzodem na dupie Straży Miejskiej, Policji i TOZu, dzwoń choćby i po 10 razy dziennie zgłaszając że z psiakiem coś się złego dzieje. W końcu zrobią porządek z tym idiotą który zostawia psa samego na cały dzień.
p.s. niech Cię ręka Boska broni próbować zrobić coś złego psu...
@CzapkaG: to jest urządzenie z mikrofonem, w chwili gdy rejestruje szczekanie wytwarza ultradźwięk - kwestia tylko czy przez ścianę również to będzie działać, własnie to chcę sprawdzić
@Nemsik: Czyli to jest mały pies? zwykle ludzie nie potrafią małych psów wychować... no ale husky lubią wyć w samotności więc mogło być gorzej.
@Wulfi: tak, mały pies, typowy kundel. zgadzam się, że go nie wychowali, zresztą sami są mocno patologiczni, puszczają tego psa bez smyczy, bez kagańca i bez opieki - biega samopas po osiedlu i atakuje ludzi, tragedia jakaś... policja jak przyjeżdza to udają że ich w domu nie ma i nie otwierają drzwi - na tym kończy się każda interwencja