Wpis z mikrobloga

@danoxyea: I c--j, ze znaja historie? Nie wysnuwaja z tej historii zadnych wnioskow, widza tylko elementy, ktore ich interesuja, olewajac wszystko inne.
Czy czlowiek, ktory zna historie, ktory wie ile wysilku i zyc oddano, zeby Polske odbudowac, zeby tworzyla kraj, lalby innych, wyzywal od k---w i chcial sie mordowac za rzecz tak blacha jak wynik meczu?
W historii Polski nadrzedna rzecza jest honor, milosc do kraju, wspolne budowanie dobra. Kibole
  • Odpowiedz
Przeciętny kibol to rak toczący społeczeństwo. Utożsamia się z hasłami Polska Walcząca - bo lubi się n---------ć i Żołnierze Wyklęci - bo na karku ma bagiety. Lubi też Powstańców, którzy walczyli z okupantem...
  • Odpowiedz
@danoxyea: Ale gównoburza się zrobiła. Prawna jest taka, że jak weźmie się 100 zagorzałych kibiców byle jakiej drużyny i zapyta się o np. datę wybuchu pierwszej wojny światowej i powstania warszawskiego, to z 20 osób będzie znało datę, a z tych 20 osób, pięciu będzie ją znało ze względu na wiedzę nabytą w szkole, a reszta z koszulek, lub stadionowych transparentów. Pozdro 6oo na rejonie, elo ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@kuriozum5:
Znają historię, choć dość wybiórczo - mają swoje jedyne prawidłowe źródła, zwłaszcza ci powiązani z ruchami narodowymi, i raczej rzadko wychodzą poza nie. No i raczej ostatnie sto, może dwieście lat. Spytasz się o Cesarstwo Bizantyjskie, to raczej słowa nie powiedzą.
Oczywiście nie każdy, zwłaszcza że też nie lubię generalizowania kibiców - są wśród kibiców także ludzie wykształceni i inteligentni - jak wszędzie.
  • Odpowiedz
Jak mnie w-------ą takie pseudo inteligenciki, którzy wyśmiewają wszystko i nie chodzi mi tylko o kibiców, którym sam akurat jestem. Ciekawe co za kilkanaście lat będziecie opowiadać? Jak to śmieszkowaliście z tych głupków Polaków i w ogóle jak na tamte czasy byliście już do przodu, normalnie elita społeczna, inteligencja xD Na szczęście większość z tych osób to przegrywy, których w ich własnym środowisku każdy uważa za przemądrzałego z---a z którym nie da
  • Odpowiedz