Wpis z mikrobloga

@Megajra: @beta_x: nie wiem, boli ja podczas i niestety nie chodzi o moje wymiary xD

edit: oczywiscie tez mówi mi, ze mimo go nie uprawiamy ma wrazenie ze ciagle to robimy , bo ciągle o tym spamuje. No ale trudno nie gadac o tym jak wasze zycie seksualne mozna by okreslic "od okresu do okresu"
@maciekx: To niech różowy pójdzie do ginekologa i opowie lekarzowi, być może to jakiś zespół czegośtam i może jest szansa na wyleczenie(jeśli to choroba somatyczna). A jeżeli coś z psychiką okaże się nie tak... może spróbuj wypytać ją o byłych, może któryś były w jakiś sposób ją skrzywdził... a to później siedzi w człowieku i narasta... Ale musisz takie rzeczy robić ostrożnie, powoli ją wypytać o takie rzeczy.
@beta_x: ja juz nie moge dłużej grzecznie. #!$%@? narasta... Byłem jej pierwszym. Byla u 3 gineksów i kazdy co innego zarzucał. Jedna starsza pani ginekolog ,której lvl ciezko było nawet ocenić , mówila jej , ze brązowa wydzielina z pochwy to tzw 'daro od Boga' i , ze wtedy jest wieksza szansa na chlopca. top lel m8
@maciekx: ze brązowa wydzielina z pochwy to tzw 'daro od Boga' i , ze wtedy jest wieksza szansa na chlopca.
palmface.jpg
To w takim razie coś w psychice siedzi. Spróbuj wypytać ją, czy ma jakieś lęki, może coś przeżyła w życiu takiego, że boi się oddać tobie na 100%. Może coś w dzieciństwie przeżyła... Ludzki umysł to naprawdę zaawansowana rzecz i trzeba ostrożnie o takie rzeczy wypytać(pytaj jej rodzinę także, ale
Mi chodziło o wydzielinę, a nie o Dara, spokojnie. A już poważnie, myślę, że to jakiś lęk. Spróbuj wypytać rodziców dziewczyny o zdarzenia z przeszłości(to tam w takim razie siedzi przyczyna), ma złe skojarzenie z sexem. Zapytaj się ich, czy i gdzie mogła takie coś nabyć.Czy coś niezwykłego zdarzyło się jej w życiu. A dziewczynę musisz "urobić" do stanu, gdzie w 100% otworzy się przed tobą i powie, gdzie jest ten problem.
@maciekx: idź z nią do seksuologa, a nie ginekologa. Może to jej pomoże, może dostanie jakieś leki. W ogóle badała kiedykolwiek krew z tego powodu? Hormony itd? Nie zwalałabym tego na problemy psychiczne wywołane czymś w dzieciństwie. Jeśli do tego jeszcze bierze antykoncjepcję to tym bardziej może mieć zaniżone libido.