Wpis z mikrobloga

@deniu: Co do przebiegu.. ponad 200 konna benzyna, kolor... Wątpię żeby to był jedyny samochód kogoś. Nie każdy samochód musi jeździć 30k rocznie. To nie superb ani pasek. Sam mam samochód po ojcu, 2001 rok i 140k, pierwszy właściciel.
@Kejran: właśnie pytam ze względu na to, że ze Szczecina mam dość daleko. Nim zagadam do mojego Mechanika-Handlarza chcę jak najwięcej sam się dowiedzieć. Auto zdaje się, że w grudniu ściągnięte do Polski (przegląd/ubezpieczenie). Więc sam wykluczyłem, że gość go ściągnął, pojeździł rok i chce sprzedać.

@cham1: właśnie chodzi o to, że na mobile.de nie ma egzemplarzy z tak małym przebiegiem w takich cenach.
@deniu: sportowe auto ściągane z Reichu od handlarza z przebiegiem 80 000 km - nie wygląda to za ciekawie. Ja bym wylał kubeł zimnej wody na głowę i odpuścił, szczególnie że nie masz blisko.
@Rules: aż tak nie odpuszczę, ale niewątpliwie pomyślę w jaki sposób najtaniej się jak najwięcej dowiedzieć. O spokoju pamiętam, to nie drobne wchodzą w grę. Jest tylko kwestia bardzo małego wyboru tych aut w Polsce, tu jeszcze dochodzi wyposażenie. Są mankamenty, które mógłbym przełknąć, byleby mieć ich świadomość.

@emmwuu: oczywiście nie miałem na myśli tego ogłoszenia. Gdybym aż tak był nim zachłyśnięty, nie pisałbym pytania.